Prijava

Eh, nastavlja se odlazak ljudi sa sajta, prvo gazimudo pa vucicpeder pa sad salab....

Smiješ li se opkladiti u trajni ban, siso?

Деандре је можда и најбољи атлета на свету на петици, а онда ставиш масног Радуљу, дете Јокића и ...Штимета на њега. Ту је можда и највећа разлика.

Штимета на њега.

neće štime ni igrati

- Ја према свима њима гајим искрена осећања... Не као тренер-играч, већ нека потпуно друга. И они то осећају. Зато је мени много теже када морам да донесем овакву одлуку.

Reče Đorđević posle skraćivanja spiska na 12. Meni ovo zvuči malo čudno.

Smiješ li se opkladiti u trajni ban, siso?

Pa ja nikad opkladu nisam odbio. Moze brt

Iz intervjua s Kalenićem:

- Био сам на Универзијади и Медитеранским играма, то је био тај тип такмичења, са затвореним комплексом, много различитих спортиста... Тако замишљам и Рио, само што ће то бити подигнуто на већи ниво организованости. И, наравно, тамо ће бити најбољи спортисти на планети. Да се неко не увреди, али то су најбољи примерци људске врсте... Заиста ће бити част бити тамо, са свим тим људима.

то су најбољи примерци људске врсте

http://www.euroleague.net/rs/6k8fwl66rdnfnihq/c4974b14-d249-46d4-9092-0e470e8d733d/349/filename/c49.jpg

то су најбољи примерци људске врсте

то су најбољи примерци људске врсте

bombas

TO SU NAJBOLJI PRIMERCI LJUCKE VRSTE

Опуштено, Штиме куца против Амера на Јовићев алеј уп к'о на светском, -32, а наши скачу и радују се к'о да водимо.... Штимара, Мачван и Бирчевић на Грина, Кармела, Де Андреа и Бугија.... А јебем ти Љеб.... 37 разлике добише Аргентинце са болом у курцу, можемо ли ми мање?

Bobi peder bitan mu samo ugovor!

B92: Novosti: Đorđević novi trener Bajerna http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2016&mm=07&dd=23&nav_id=1158387

Kakav ološ pogani mater mu jebem.

I u Bajernu su precijenili njegov kvalitet. Realno je da bude trener neke Venecije, ili Konstantina.
Mater mu jebem u pičku ja!

Nisam na tržištu od pre osam meseci, kada sam preuzeo reprezentaciju Srbije. Od tada me ni jedan drugi posao ne interesuje, bez obzira na novac i privilegije koje iz toga mogu proisteći – rekao je Đorđević i istakao ciljeve reprezentacije.
– U državnom timu nas čeka ozbiljan rad, kako bi na sledećem Evropskom prvenstvu potvrdili rezultat postignut u Španiji. Cilj je osvajanje medalje i plasman na Olimpijske igre u Brazilu. Ne želim da iskoristim osvojenu medalju na Svetskom prvenstvu za posao u klubu. U mom shvatanju profesionalizma i odnosa prema obavezama, to se ne radi. Takva mogućnost ne postoji. Zanima me samo reprezentacija Srbije, jer sam se njoj obavezao – rekao je Aleksandar Đorđević.

Bajern sledeće sezone :

Stefan Marković, Erceg najplaćeniji igrač tima, Štimac, Anđušić, Nihad Đedović, Žarko Rakočević

poraz u polufinalu bundeslige od Bamberga 3 0, jedna tesna tekma ne prolaze prvu ne prolaze prvu fazu evrolige ako je igraju ako igraju evrokup poraz u četvrtfinalu od Ređo Emilije

bobi izdajica može samo da legne i poduva mi kurac