Prijava

Sale krš trener koga hoće pare

Aj pušite kurac boljeg za trenera nemamo(imamo željka al on neće) da nebi možda mrtvog pešića stavili za trenera

Nije da nešto branim đorđevića al stvarno jedete govna previše

Ovo što kaže Dušan.

Jedite govna vi koji branite Saleta.

Sale pička iskompleksirana.

pa ovde niko nije napisao da nije loš trener za reprezentaciju, ali da je govno skoro veliko kao armin van buren - jeste.

Brt medalju proslu je Sale uzeo s klupe bukvalno jbg

Sad mi je krivo zbog te medalje, bolje da su nas iznapušavali, nego što sad moramo gledati kurčenje ovo.

Duda mu napravio timčinu, pa i Žajk bi osvojio medalje da je bio trener.

Šta fali Pešiću? Iskusniji je, ima veća muda i ima rezultate. A šta ćelavi ima kao trener? jedno srebro koje je bilo još ranije zasluženo i to je to...

Jedva čekam da izduvamo i otjeramo govno.

Preterano kenjate, nije isto biti trener i selektor, što mešate ta dva. Nije garantovano da će dobar trener da bude dobar selektor i obrnuto. Pljujete čoveka kao ništa nije uradio, a od kad je preuzeo reprezentaciju imamo finale svetskog, polufinale evropskog i plasman na OI. Pa jebem mu majku, nismo mi više košarkaška sila da nam je to neuspeh.

To je uspeh i kad si sila jbt

Aj pušite kurac boljeg za trenera nemamo(imamo željka al on neće) da nebi možda mrtvog pešića stavili za trenera

Ovo je lol sam po sebi. Saša Đorđević i Svetislav Pešić, malo je rano da se stavljaju uopšte u istu rečenicu kada je trenerski posao u pitanju.

Pesic jedan od onih trenera za koga nemam predstavu kako i sta. Realno njegovi dometi su oni o kojima i govori njegova biografija (Lotomatika, Zvezda, Valensija, Djirona, Alba), znaci Ivanovic tip trenera. I to svaka cast.

Uz dva neopevana usera - reprezentacija u Indijanopolisu i klupa Barselone 2003.

Zaključujem po tvome postu Bombase, da nisu bili useri kada je Pešić osvojio sa reprezentacijom Nemačke EP 1993. ili EP sa Jugoslavijom 2001. To su očigledno primeri njegove stručnosti, pošto je ovo što si ti naveo user.