Prijava

Aktivirale su mi se neke promene na fejsu, tako da mi sada čet pokazuje 9 osoba sa kojima sam najčešće ćaskao, bez obzira na to da li su online ili ne, a iznad četa se nalazi lista sa najnovijim obajavama prijatelja (ko je kome šta lajkovao, i ta sranja). E sad, ne znam kako da vidim listu prijatelja koji su dostupni na ćaskanju. A kada kucam ime u pretrazi na četu, izbacuje mi normalno dostupne ljude. http://img843.imageshack.us/img843/204/dsdd.png

Кога заболе за Фејс?

Кога заболе за Фејс?

Mene. I nemoj da spemujes ako ne možeš da pomogneš.

Čekaj, Stefan je žensko???

da l' gledaš 17 again? o.0

da l' gledaš 17 again? o.0

Кристина то сам и ја приметио лолололо

Иначе Бичу, не могу ти помоћи мени је тек сад укључио оно срање да су ми спојени чет и инбокс тако да - заостао сам ја :Д

da l' gledaš 17 again? o.0

Smarko kaže da je dobar film... Žensko sam... I to kakvo.

Nego, KAKO DA VIDIM LISTU DOSTUPNIH PRIJATELJA?

Ja nemam pojma, meni je još uvek onaj stari čet.

I meni. I da, mogao si da cenzurišeš imena. :)

Ma jebeš cenzuru. Nije ovo bibisi :) I da, ako vam ponude nešto da menjate- NE PRIHVATAJTE. Jebem im majku.

Meni je jos uvek stari chat, ove nove promene mi se uopste ne svidjaju.

Sad ako hocu da muvam neku picku iz Vlasotinca ili Banje Vrujci, moram da joj znam ime i broj fiksnog da joj javim kad da bude online. Prejebase me ne a brzinu.

Ovo nije dobro, mislim ovo da prikazuje sa kime si najviše četovao, sreća pa sam ukinuo fejsbuk. Šta mislite nekim slučajem žena dođe da vidi tvoj profil onako iz dosade, kad ono međutim, tvoji najpopularniji četeri "Silavana SVAsam-Vlažna", "Žaklina Napupalo", itd.

Bas sam sad gledao pomoc na fejsu, i kazu da vise ne postoji klasicna lista prijatelja...

Meni se ni inbox jos uvek nije promenio, a znam i zasto..

Stefane jesi prihvatio da izmenis izgled chata, ili su oni to uradili po sopstvenom nahodjenju?

мени је тек сад укључио оно срање да су ми спојени чет и инбокс

Мени то још није укључено. А многим људима које познајем јесте. Из ит бикоз ајм блек?

АХАХАХАХАХАХА А ПРОВАЛИТЕ КОНВЕРЗАЦИЈУ СТЕФАНА И ИВАНА НА ЧЕТУ!!! лололололллоллоло

Провалили смо.