Prijava

Тему сам поставио чисто да проверим да ли сам ја ненормалан или су људи са којима се дружим...пре неки дан сам причао са ортацим о овоме...уз вопс и кикирики наравно :) и буквално сви бришу буљу на горе, сем мене. Сутрадан сам питао још неке људе и сви су ми одговорили исто...на горе. Дакле да чујем :))

A kako si ga obrisao nakon otvaranja ove teme?

Како можеш да бришеш дупе на доле кад онда са отпад враћаш назад у анус ?

Нисам брате кењао још од јутрос...али на доле наравно

Ја сам до скоро брисао на горе, али се нешто преломило и мени и одједном сам почео да бришем на доле. Моје дупе никад није било овако чисто.

а бре људи, не враћам који вам је курац.... јбт стварно не разумем људе. Па брате боље га очистим него кад га оперем... :)

Млато, респект брате :) ипак нисам једини тоооооооо

devojke, nikako na dole, možete da navučete ešerihiju tamo gde ne treba...ja samo savet da dam...

sad zavisi čime brišem bulju lololo

A mi što nismo djevojke? Nama ta ešerihija?

pa teško da ćete vi da dogurate fekaliju do mokraćnog odvoda...kod ženskih to samo klizne...

kod ženskih to samo klizne...

ЛОЛ!

Al opet ja ne kontam ovoga što se briše naopako.

a znate onu foru..kojom rukom brišeš bulju, levom ili desnom, i on kaže ruku i ti mu kažeš a zar ne brišeš papirom LOLOL AHAHAH! SMIJEEEEŠNO:::SMIJEEEEEŠNO!! IVanoviću iskoristi ovo!!!

i need a drink.

auuu matoricu ja uzmem pa napravim od toalet papira peskirce i krenem "rucna testera" stil, loma gore loma ledo... :O

nelol, mlato...teško se leči, pucaju kad se porađaju, samo zato što im mama nije rekla kako da brišu dupe i koliko su tange nezdrave...svaka prirodno ima malo ešerihije na rču...a na ribici ne sme da ima...e pa, sa tangama i glupim brisanjem dupeta je prebace gde ne treba...

svi znaju da kad brišeš na dole teraš sadržaj prema mudima LOLO

E zapata, samo sam cekao da to neko napise :D nikad, ali nikad...mudo nije imalo kontakt sa govnima :) jbg, kad brises 20 god tako naviknes se

kad savladate tehniku zmajeve kugle,kazace vam se samo... do tad tarzancici ne ginu... lolololo