Prijava

Pošto sam primetio da postoje na ovom sajtu poštovalaca obojice, da vas čujem ko je bolji i zašto?

http://www.youtube.com/watch?v=LHo_O29EVzk

http://www.youtube.com/watch?v=O6l42FvKyx4&feature=related

Раде је бољи зато што закива мрсну квргаву курчељу. И зато што је добар лик, једном је свраћао код нас у село а ми тад нисмо још имали на менију дагње у ресторану и није нам замерио.

Поз.

Раде је краљ и све то стоји АЛИ НЕ МОГУ ПРОТИВ СРЦА!

СИНАН ДО СМРТИ!

И молим надлежне да се аутор теме банује јер нас тера да бирамо између две овакве величине!

П.С. Озбиљан сам!

Опште је познато да се после првог сусрета те двојице Синан окренуо хероину и стекао ту тугаљиву фацу. Раде, напротив, јебе.

Раде је више лопата на Бауштелу изнео него што је Синан попио чаша, тако да може да се покрије ушима.

И молим надлежне да се аутор теме банује јер нас тера да бирамо између две овакве величине!

П.С. Озбиљан сам!

+ милијарду! Пекку разочарао си ме као човек и као комуниста...

БОЈКОТУЈЕМ ТЕМУ! ОВО ЈЕ НА ВЕРСКОЈ ОСНОВИ!

Пекки је страни плаћеник са задатком да унесе раздор међу Радетове обожаваоце. Не дајте се преварити, Ватикан је то.

СИНАН ЈЕ РАДЕТОВ АЛТЕР ЕГО!

RADE JE NAPRAVIO SINANA KAD JE GOSTOVAO U MIRIJEVU U CIGAN MALOJ MALI LESKOVAC!!

NE MOŽETE DA POREDITE BOGA OCA I BOGA SINA SUNCE VAM JEBEM BLASFEMIČNO! TORKEMADA DIGNI SE DA RAZAPINJEMO NEVERNIKE!

Zašto Rade Lacković i Sinan Sakić ne naprave zajedno koncert?
Zato što ne može da stane nigde 4 milijarde ljudi.

СИНАН ЈЕ РАДЕТОВ АЛТЕР ЕГО!

ГНУСНА ЛАЖ! СИНАН ЈЕ НУСПРОДУКТ РАДЕТОВЕ МАСТУРБАЦИЈЕ! ОСЕМЕЊЕНУ МАРАМИЦУ КОЈУ ЈЕ ОН КОРИСТИО ЈЕ МАРНУЛА ГАНФЕРКА СА ПЛОЧНИКА ЛЕСКОВАЧКЕ КАЛДРМЕ И ИСКОРИСТИЛА ЈЕ КАО УРАДИ-САМ ТАМПОН!

Zašto Rade Lacković i Sinan Sakić ne naprave zajedno koncert?
Zato što ne može da stane nigde 4 milijarde ljudi.

Плагираш Рокија, и још горе, ГОВОРИШ ДА РАДЕ САМ НЕ МОЖЕ ДА СКУПИ 4 000 000 ЉУДИ???

Zašto Rade Lacković i Sinan Sakić ne naprave zajedno koncert?
Zato što ne može da stane nigde 4 milijarde ljudi.

4 милијарде? Па сам Раде скупи седам. Да се овакав празник музике догоди устало би 30 милијарди мртвих, само да томе присуствују!

и још горе, ГОВОРИШ ДА РАДЕ САМ НЕ МОЖЕ ДА СКУПИ 4 000 000 ЉУДИ???

Раде је јак у овоме.

RADE DO SMRTI!!!!!!

ГНУСНА ЛАЖ! СИНАН ЈЕ НУСПРОДУКТ РАДЕТОВЕ МАСТУРБАЦИЈЕ! ОСЕМЕЊЕНУ МАРАМИЦУ КОЈУ ЈЕ ОН КОРИСТИО ЈЕ МАРНУЛА ГАНФЕРКА СА ПЛОЧНИКА ЛЕСКОВАЧКЕ КАЛДРМЕ И ИСКОРИСТИЛА ЈЕ КАО УРАДИ-САМ ТАМПОН!

ОТКУД ЗНАШ?