Prijava

Dakle ko koristi rupu na boksericama predvidjenu za pišanje ?
To jest jel kroz nju izvlačite pišicu kad piškite?

http://i279.photobucket.com/albums/kk148/AsgardShop/Bokserice%20i%20duge%20gace/bokserice.jpg?t=1242059431

A ja mislio na onu što nastade od premoćnog znoja mojih veličanstvenih muda. Ništa, odoh ja.

Ne koristim.
Samo mi smeta jer dugme oslabi, pa moram stano da ga vracam.

Зашто би користио рупу кад је лакше да га провучеш кроз ногавицу.

Зашто би користио рупу кад је лакше да га провучеш кроз ногавицу.

+1

Ko je vidio nositi gaće u po ljeta? Moje gaće nemaju rupu, pa ne mogu da pišam kroza nj.

Ja ne nosim gaće. Ko je još video da se nose gaće ispod kilta, svašta.

Мени кад се пиша, само га извучем из чарапе...

Ја сам сигуран да има оваква тема и да се расправљало о овоме, али ето - Ја никад и не носим овакве боксерице, не волим кад ми мурица ландара по ногама, волим кад ми је притегнут уз тијело да кога не напа'не случајно.

Ne koristim.
Samo mi smeta jer dugme oslabi, pa moram stano da ga vracam.

+1

не волим кад ми мурица ландара по ногама, волим кад ми је притегнут уз тијело да кога не напа'не случајно.

Ja sam suprotan slučaj, ne volim da ubijam cirkulaciju u milivoju a kad mi je dosadno mogu da ga premećem u rukama.

не волим кад ми мурица ландара по ногама, волим кад ми је притегнут уз тијело да кога не напа'не случајно.

+1... Још ако муда почињу да ти испадају на страну...

Ја сам сигуран да има оваква тема и да се расправљало о овоме, али ето - Ја никад и не носим овакве боксерице, не волим кад ми мурица ландара по ногама, волим кад ми је притегнут уз тијело да кога не напа'не случајно.

+1

vazda znam dje je!