Prijava

predlažem da se uvede veto na postere tipa: http://vukajlija.com/zabava/posteri/193816-gde-je
Jednostavno, to je čist idiotizam, bez trunke duhovitosti, kreativnosti, i originalnosti.

Za za za za za, imaju uglavnom ocajan skor, ali dosta fejsbuk lajkova

Nema smisla nikakvog jer se očajni posteri namerno puštaju u promet, izgleda da bi se smanjio broj posterdžija.

Како да забранимо? Да их налазимо преко ИП адресе и терамо их да се самобичују?

Brisanje bi bilo dovoljno.

Hahahah, gde je deda. Koji deda? Naš deda!

hahahaha, carski! Fora je zato što ne znaju gde je deda!!!

Пеки д џем

Како да забранимо? Да их налазимо преко ИП адресе и терамо их да се самобичују?

Nego šta, zašta dnevnicu dobijaš, jebem ti kolje narod nema ljeba da jede ti se tu nešto prenemažeš oko dobro plaćenog posla...

Bolji su mi ti posteri nego demotivacioni...Postoji trilion verzija glupih postera a ovo je samo jedna od njih..

Fora je zato što ne znaju gde je deda

bololo
Nasmeja me. :)

Bolji su mi ti posteri nego demotivacioni...

10 puta bolji

I brinete o šablonskim posterima a ne brinete o posteru sa crnačkom kurčinom, malo manjom od moje.

znate sta morate odraditi, mora postojiati neka komisija do koje dolaze svi posteri koje clanovi postavljaju i onda da ta komisija odobri sta moze a sta ne.. ovo je samo okviran predlog, naravno da treba nekim vec, da kazem, proverenim clanovima odmah odobravati.. i naravno da ta komisija treba da bude sacinjena od ljudi sa mozgom i koji znaju kako/sta ide.. a ovima koji salju retardirane postere, treba ih ne banovati, nego ubiti eto to je neki okviran predlog

zabraniti postere TACKA

Ja sam za to da ih sve nađemo preko ip adrese okačimo na terazije i gađamo adsl ruterima

nekad se zapitam kakav je spontani humor ovih ljudi kad za ovo ulože napor i posle pizde oko brisanja uglavnom...

Treba da zovnemo Džeja i Sajlent Boba, da idu od kuće do kuće i tuku loše posterdžije.
http://30.media.tumblr.com/tumblr_koc2l3oJHP1qzz9uvo1_400.jpg

treba onda edukovati ljude jebiga, treba im pruziti priliku da vide na stranim sajtovima kako se prave slicne fore, a ne da mi na fejsbuk news feed-u svaki dan izadju 352563 fora za djokovica.. pas mater