Prijava

Најглупље и најлуђе ствари који су људи које познајете урадили из ината. Без бароније, молим.(претеране.)
-Девојка која је смршала 20 кила за 2-3 месеца.
-Лик који је престао да тренира баскет, а почео одбојку(са 17 година)- зато што су га зајебавали да не сме.

Девојка која је смршала 20 кила за 2-3 месеца.

А кол'ко је имала пре? Ако је имала 100, онда је то за похвалу.

Škk?

Al' ajde...

Onaj lik što je 1. septembra 1939. napao Poljsku jer su ga drugari zezali da ne sme.

Lik što je rasporio čoveka na Vidovdan 1389. jer mu je popio zadnje pivo iz gajbe.

Itd, mrsko mi da nabrajam...

Костићу не спемуј!

Ликуша дала пичке лику из ината. Лик био жешћа дијабола...

Кад сам бијо клинац, 1. средње отприлике, подјебавао сам једног курчевитог лика из музичке да не сме да попије воду из баре. Ближило се неко такмичење, а једино он је тад свирао боље од мене, па реко да га зајебем.
Попили неколико пива и он испизди и оде и сркне поштено из баре неке крај пута. И заглавијо неки стомачни вирус после, у болници бијо. лолол

са 85 на 65, Џими.

Lik što je rasporio čoveka na Vidovdan 1389. jer mu je popio zadnje pivo iz gajbe.

Је л' то онај што га је вођа навијача подјебавао да ће га зајебати и побећи из фајта к'о пичка?

ОВо је кул тема, хајде да је воскреснемо... Ја сам из ината наставници геоса у основној научио све главне градове свих држава света, а следеће недеље сам знао да на немој карти обележим 100 река, 100 планина, 50 језера, 50 бања у Србији. Све то зато што ме је испрозивала да неће бити човека од мене и да сам нерадник...

Значи, зајебала те. :Д

Значи, зајебала те. :Д

Hahaha.Može i tako da se kaže.