Prijava

Nešto tražim i vidim da nema teme za ovaj server (izuzimam dotu, tema za to postoji, to mi nije namera ovde).
Dakle, kulice i ostale zajebancije na ovom serveru. Noćas smo battle.net i ja obnovili ljubav pa reko da vidim ima li nas još, kojima je lajferisanje konačno dozlogrdilo i hoćaju da se akcijaju i imaju vrlo nebludne noći uz warcraft heroje.
TDovi/kulice (Green,Legion,Maze...) su ono što preferiram u igranju, ako vas ima još ljubitelja, javite se pa organizujemo neki pokolj.
Nemo' spemujete.

Koja pobeda od teme! lolol

u jebote ja zaboravio kako mi ime tamo

Dobro, odo se igram sam.

Win!

A biJo sam ozbiljan, žimi sve. Sve upropastiste.
Evo kad je čak Dzanki izdvojio sekund svog života da se seti svog naloga tamo.
A jebiga kad sam pročešljao celu "Online kratke igre" temu.

Haze
Srecno.

Fala bate.

Ееее, играм ја. Ник ми је " Kenshin. ". Ае ош доте?

И, да, играм понајвише греен тд, легион тд, и остале тдове. Играм и воркрафт дуги низ година.

Ma ozbiljno kazem srecno jer je glupost battle net pre sam malo igrao (na eurobattle valjda mislis jer za battle treba original cd) uglavnom se gore skupe likovi koji po ceo dan nabijaju stats i igraju zajedno, a tebi dole upadnu 2 Rumuna, Siptar i Madjar i posle 15 min si vec na 0-5 i niko vise nece da te pusti da igras kada kreira.

Thomdril Merrilin
Ееее, играм ја. Ник ми је " Kenshin. ". Ае ош доте?

Saću te metnem u friendse, turi i ti mene isti mi nick kao ovde.
Dojadili mi oni Pakistanci, oću s naši ljudi da igram.

Haze
Ma ozbiljno kazem srecno jer je glupost battle net pre sam malo igrao (na eurobattle valjda mislis jer za battle treba original cd) uglavnom se gore skupe likovi koji po ceo dan nabijaju stats i igraju zajedno, a tebi dole upadnu 2 Rumuna, Siptar i Madjar i posle 15 min si vec na 0-5 i niko vise nece da te pusti da igras kada kreira.

Nisam siguran da znam o čemu pričaš. Tj. nisam siguran da li uopšte mislimo na isto. Šta gore dole? Ono o čemu ja pričam je, kad uđeš u Frozen Throne, običan Warcraft nastavak, imaš 2. po redu odozgo battle net. E taj.

Ja igram na battle net-u, inace. Nickovi su mi: Open11, Losmi_123 i stri13er, ostalih se ne secam. I ne, ne zovem se Milos.

Skroz zaboravio na Battle net - kakva je to bila divna stvar, dovoljno je da imaš jednu budalu u timu i cela partija bi otišla u p.m.

Ареи Куен
Ja igram na battle net-u, inace. Nickovi su mi: Open11, Losmi_123 i stri13er, ostalih se ne secam. I ne, ne zovem se Milos.

Dobro brate odluči se za jedan nick :)

Триша
dovoljno je da imaš jednu budalu u timu i cela partija bi otišla u p.m.

To jeste jedan od većih problema.. Zato se skupimo mi normalni, koji nismo budale i to.

Sifre na sva 3 nicka su mi: asdf ;d Toliko me mrzelo sve ;)

Cim ti ne znas o cemu ja pricam nije wc3 za tebe osim ako ne planiras da igras one kulice.

Haze
Cim ti ne znas o cemu ja pricam nije wc3 za tebe osim ako ne planiras da igras one kulice.

Čim ti i ne čitaš uvodni post, nema potrebe o bilo kakvoj diskusiji sa tobom. Fala na učešće prike.