Prijava

Da čujem dakle...

da li ste se nekad posekli na jebeni papir i da li je to uopšte moguće? Mislim, frajer kao jedan Kianu Rivs se posekao dok je pisao pismo Vinoni Rajder u Oldmenovom zamku! kako je to moguće jebote?! PAPIR BRE! NIT NOŽ NIT ŽILET!
mislim, čitao sam ja knjige šta več, studiro lolo, prevrtao stranice al se nisam posekao nijednom! Imam seljačku radničku ruku inače...

Матори, ја сам папир провлачио ненормалном брзином између прстију, кад сам видео да ови на џекесу то раде! Знаш како сече и боли, не верујеш к'о коњ!

Ni ja se nikad nisam posekao na papiru, a moto sam ihahaj, mada burazer kaze da je mnogo zajebano, sta znam. Inace posekao sam se na listu od kukuruza sto dalje impliucira da ja

Imam seljačku radničku ruku inače...

sto dalje implicira da nisam merodoban. lolo

није мит

истина је

Radim u papirologiji i mogu da ti kažem da se možeš poseći na papir do krvi. I to još, itekako da boli...

zar i ti brate fejzbučemanijače?

И ја сам гледао на Џекесу да то раду, зајебана ствар. Мада они су то намерно радили, тешко да то можеш случајно. Једино ако ниси нормалан па имаш глупаве идеје.

najviše pekne kad se na papir posečeš.i na travu.

наравно да сам се посеко на папир
то је зајебана гадна ствар
ћо'еће

Ја сам се искасапио са папиром и концем исто.

Сјече папир као мач, поготово онај за штампање, е он је мајка како може да реже.

ЕДИТ: И боли у пичку материну!

Ali kako se posecete papirom? Kontam ziletom kad 'oces da se brijes u cik-cak pravis sranje po licu, ali kako se iseci papirom? Sad ima da testerisem ruke sve dok ne zakrvari na nekom mestu.

Посекао сам се на папир више пута гадно. Фора је што је рез тако узак (а дубок) да га осетиш, али не крене крв одмах, тек накнадно те изненади. Али зато боли данима. Нож је мало дете за папир.

Znaci od sad bacam nozeve u staro gvozdje i koristim A4 format, stamparski papir, za klanje, lebosek, i sporo ali mucno ubijanje. lo lo

i dalje ne verujem...pfff, graCka deca ololol

ЛО ЛО манијаче ти си луд ћоеће! :)

Није мит, истина је. Ето кад се један Кордунаш посече на папир. Боли у мамину вагину, ето колико боли!

pa mamu mu jebem evo sad pokušavam nekim papirom da se sečem i neće. 3 sveske sam promenio, čisto da napravim statističku značajnost...ili sam ja rednek pa mi od kopanja ogrubele ruke?

запата не јебеш, не можеш се посећи на папир јбга шта да ти кажем... мост

СМарко

Ја сам се искасапио са папиром и концем исто.

I koncOm? Ljudi ne uzimajte vinogradarske makaze u ruke, ljubim vas. :)