Prijava

Primjer bug-a:

Npr. želimo da se registrujemo pod nick-om "admin"
Udjemo na stranicu http://vukajlija.com/recnik/autori/new
U polje "Nadimak" upišemo "admin " < obratiti pažnju na ovo, posle "admin" ide nevidljivi karakter (" "), sto i dovodi do problema.
Ostatak registracije odradimo normalno.

Bug Fix:
Zabranjivanje koriscenja svih Alt-Code znakova pri registraciji.

Aman čoveče, rekli smo ti na četu. Zna se ko je ko na sajtu. Svaki dupli nalog sa istim nadimkom se banuje i to je to.

http://community.us.playstation.com/servlet/JiveServlet/showImage/2-31115834-10402/Not-sure-if-trolling-or-just-stupid.jpg

И какав је то аватар?

БРАТЕ ОВО ЈЕ БОЉЕ ОД САМХАИНОВИХ ПРЕДЛОГА

lolo avatar pobedio

Avatar je na istom nivou kao i autor. Lol.

Avatar je keva.. Dzabe ja vama bilo sta pricam kad ne razumijes za sta se sve ovo moze iskoristiti..

Ja možda oću da stavim nick Murinjo, a Murinjo je zadnji put ušo 12.3. 2007. godine...

Aman čoveče, taj sa nadimkom "kaizen" ili ako već hoćeš, "admin", ne može ama baš ništa da uradi, osim da zajebava ljude po sajtu dok mu neko ne uđe na profil i skonta da to nije on.

Aj sad, idi iskopaj grob i lezi.

КУМАШИНА ЗА МОДЕРАТОРА ДА ИСПРАВЉА БАГОВЕ !!!

Kostiću, što s bre ljut? :)

Provalice vas 1000 al odje ima 80000 registrovanih.. Nek neko spamuje neki link okolo sa nadimkom admin, ili kojim god vec, koliko ce ljudi da klikne na to?!

Budi siguran da administrator sajta neće ići okolo i spamovati komentarima "JA JEBEM".

Ne brini se ti za nas, dobro smo.

Šta je Kostiću, dobio si konkurenciju, a? :)

Kakvu bre konkurenciju, oduševljen sam dozom gluposti u njegovim postovima. :)

Kostiću što se ljutiš što sada svi znaju za tvoju foru sa nevidljivim karakterima. I ako se to ukine, nećeš moći više to da radiš dechko! ZA PREDLOG!

Ovo je sve zrelo za Lazu Lazarevića...

Stefane, ne spemuj temu. Ako želiš da se svađaš sa njim, radi to preko pvt-a. Nisi za predlog, ok, rekao si, produži dalje. Na kraju krajeva ovaj tvoj trenutni nick si registrovao pomoću nevidljivih karaktera jer je isti nick bio već registrovan. Nemoj se sad folirati.
Odo u Guču! :*