Приче о духовима, ванземаљцима и сл.

  1. Moja drugarica je bila na selu i fazon ostala sama u kući, i čula da neko doziva nekog Muju..i okrenula se i videla pokojnu babu kako stoji sa poslužavnikom i gleda u nju. Odsekla se, istrčala iz kuće. Nije pričala nikom jedno vreme i onda je rekla ćaletu a on se odsekao čovek jer je ta baba, njegova majka, njega zvala Muja kao malog ali ni drugarica niti bilo ko drugi nije imao o tome pojma..

  2. Video sam na stepeništu kad sam bio klinac pokojnu babu. Otrčao sam kod matoraca, probudio ih, oni pogledali, naravno, ništa. Posle me je ćale mudro savetovao da ponekad i mogu da skrenem pogled kad vidim nešto što ne pripada ovom svetu. Jbt, tek sa nekih 35 otkrio sam da su moji duboko u tim radnjama... Otkrio sam njihove ključne magijske čvorove, i zapise, i zaštitne vradžbine (to za njih radili neki ljudi kojima ne verujem, mislim da su crnomagijaši) a sa druge strane stalno neko ubacuje nekakve vračke, upletenu kosu, neke konce, truje pse, tačno se vidi da hoće neko da nas satre. Mada ne verujem u to, ali ako uhvatim nekoga da se šunja oko kuće, salomiću mu i noge i ruke, zato što mi želi zlo i misli da može da ga načini na taj način... Živim jebote u zoni sumraka...

  3. E nemojte trolovati jebogati ovu do jaja temu, bez deranja, valdemar i onaj treći. Koji kurac... ili bar kad trolujete napišite da deluje iole realno. Ne mogu da slušam Mocarta uz slike mačke i miša i priču o valdemarovoj babi.

  4. E nemojte trolovati jebogati ovu do jaja temu, bez deranja, valdemar i onaj treći. Koji kurac... ili bar kad trolujete napišite da deluje iole realno.

    Ja sam sasvim ozbiljan.

  5. Био једном један вампир и обилазио неку стару воденицу. Само, био је то господин вампир, права реткост међу својом фелом. Воденичара, коме је повремено сисао крв, није хтео својим оштрим зубима да повреди, већ му је годинама сисао крв на танку сламчицу.

    Ovako ni bajke ne počinju jebote... Bez deranja je poznati troler kiksara, ali od tebe valdemare sam očekivao makar malo više stila.

  6. A, to, u pravu si. Pisao ja onako bez veze. Nisam shvatao da misliš na taj post.

  7. plasim se i ljudi poput pakla juga, od kojih se u svakom trenutku moze ocekivati da ulete na neko javno mesto i izranjavaju par neduznih civila pocevsi od najsitnije dece do najubogijih staraca

  8. E nemojte trolovati jebogati ovu do jaja temu, bez deranja, valdemar i onaj treći. Koji kurac... ili bar kad trolujete napišite da deluje iole realno. Ne mogu da slušam Mocarta uz slike mačke i miša i priču o valdemarovoj babi.

    Ako sam taj treći ja onda jebiga...

  9. Ček da prelistam.

    Edit: Nisi ti sijalico, nego ovaj Ludi psihijatar sa pričom o prodaji duše.

  10. Ja sam bio jako mali da bih se ovoga secao, ali ovako kaze keva, nema razloga da me laze, vise puta je to pricala. Imam starijeg brata, 90. godiste i kada je on imao 9 godina, odjednom ujutru krene on da se dernja, vristi, place. I sad, pita njega keva sta ti je, sta si sanjao, a on cuti i skamenio se. Posle par trenutaka ubedjivanja, krene on drhtavim glasom, jos onako skenjan, kaze, sanjao sam kako neke uzarene lopte (ili kugle, ne znam tacno) padaju sa neba i sve gori, panika, haos. I keva, koja je inace tako u tim vodama, voli magiju, veruje da je sve zapisano u zvezdama, proucava nesto, neke brojeve, datume rodjenja, smrti, ima tu par jezivih sto bih ja rekao, slucajnosti, pokusavala da nadje ona neku simboliku u svemu tome. I eto, isti dan pocelo je bombardovanje.

  11. vau kakva simbolika...tvoj brat je predvideo bombardovanje

  12. Da, inace svi smo iz grada, nisu neke seoske price i tako to, a brat je inace tako povucen, ko zna sta sve lik sanja i moze, pa cuti. Ja u neke stvari verujem u neke ne. A verujem da putem snova neki ljudi mogu da predvide nesto, iako to ne mogu naravno da objasnim.

  13. a jel gleda keva dnevnik

  14. Уф, урагаме, то ме подсети на ову случајност, судбину, како ли већ да га назовем:
    LINK

  15. Ладно ти буразер имо дојаву за бомбардовање. Следећи пут уновчи то, мајку му јебем (не брату, кажем онако)

  16. I ja sam bio ozbiljan, nisam trolovao... Ne tvrdim da je sve to bila istina i nadam se da nije... To je bilo davno ali se svega sećam kao da je bilo juče... ima još mnogo slučajeva gde je i druge Satana prevario da prodaju dušu i što je najčudnije uvek su morali da potpišu nešto... to mi bilo najčudnije od svega, kad sam saznao za druge na internetu, jer nisam imao net kad sam imo 16 godina... Jeste, moja priča je čudna i neuverljiva, baš kao kod drugih ali je nisam izmislio, bar ne svesno...

  17. U svakom slučaju do jaja je. Sve me jeza prošla kad sam čitao iako sam znao šta će da bude. Daj još neku.

"Osimi velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda."

Politika | 31. Januar 2011.