Prijava

Gledam sad odabrane postere, svaki od njih ima komentar koji je ustvari link za ovu definiciju http://vukajlija.com/wc/460606 može li da se izmisli neko pravilo da se za reklamiranje odmah briše definicija i dobija ban od dan-dva, onako vaspitno-popravno?

To ne bi trebalo da važi za ostavljanje linkova do definicija ili postera koji imaju veze sa definicijom/posterom u čiji su komentar ostavljeni.

Kostiću, ne javljaj se dok ne dobiješ zvanje moderatora ili daleko bilo admina.

Pa meni se čini da je to već kao zabranjeno... ?

Забрањено је http://vukajlija.com/recnik/autori/130017/komentari ево видиш, то је спемчина углавном, и биће банован због тога.

Kostiću, ne javljaj se dok ne dobiješ zvanje moderatora ili daleko bilo admina.

hahahahahh

Pa to je već zabranjeno, banuju zbog toga.

Slabo je zabranjeno, evo opet reklamiranja u odbaranim.

Zato sam ja i rekao "kao" zabranjeno. Mada, mene me to ne smeta. Realno, ako hoćeš da se boriš protiv toga, moraš to da linkuješ i prijaviš, verovatno modovi ne vide svaki komentar...

ja ih banujem kad ih vidim.

Predlog: reklamiranje definicija i postera

Lol, pa već se reklamiraju.

Lol, pa već se reklamiraju.

Лол, слеп? Прочиташ прво цео први пост, па онда постујеш и ти.

Slaba vajda od banovanja, dok ga banuješ baja je nakupio 50 pluseva, može da li da se udesi da sankcija za reklamiranje bude brisanje reklamirane definicije? Ima da se prevaspitaju u roku od odmah.

Лол, слеп? Прочиташ прво цео први пост, па онда постујеш и ти.

U imenu teme se najpre mora naglasiti njena tematika.
U ovom slučaju:

PREDLOG: Ban za reklamiranje definicija i postera na odabranima

Ili bilo kakva varijacija na to.

može da li da se udesi da sankcija za reklamiranje bude brisanje reklamirane definicije? Ima da se prevaspitaju u roku od odmah.

Za. Neki modovi i koriste ovu vrstu kazne.

Vidi Kostića što se maskirao.... URBANI KOSTIĆ NAPADA, DRŽ`TE GAAAAA.....

Kostić? Koji Kostić? Božemoj, devojko, o čemu ti pričaš? :)

Kostić? Koji Kostić? Božemoj, devojko, o čemu ti pričaš? :)

Ko? Ja? Boooože svašta.... :)

Коле, ако те анатемисо дечко с теме није фора да се с дуплог јављаш...

Иначе тешко би било да се аутоматски, односно системски, одреди која је дефиниција у вези са датом дефиницијом а која није па да се банује... Овако како већ јесте је сасвим океј...

JA cesto tako posavim link od defki koje nisu moje, ne reklamiram sebe ne znam da li radi toga zasluzujem ban

Slaba vajda od banovanja, dok ga banuješ baja je nakupio 50 pluseva, može da li da se udesi da sankcija za reklamiranje bude brisanje reklamirane definicije? Ima da se prevaspitaju u roku od odmah.

Jedino je logično kazniti ih pored bana i brisanjem postera koji reklamiraju...definicije najčešće ti likovi i nemaju.

JA cesto tako posavim link od defki koje nisu moje, ne reklamiram sebe ne znam da li radi toga zasluzujem ban

Pa sad teoretski ne. Niko en bi trebao da bude banovan zbog reklamiranja koje ima vezu sa sadržajem na koji se baca reklama, kao što je Gile i rekao.

Druga je stvar, čije "tuše" definicije reklamiraš...da li svojih poznanika, svog duplog naloga, mada su to mislim retki slučajevi i moderatore mrzi da proveraju, tako da ne bi dobio ban jer čisto sumnjam da si takav čovek da reklamiraš svoj supli nalog ili nekog kog poznaješ.

Na to sam i mislio, definicija, poster, šta već reklamira.

Normalno. Ok, imaću to u vidu.