Prijava

Kao i vecina ljudi ja imam problem sa nestajanjem definicija koje su dobre/lose sa prve strane najnovijih definicija pa tako ne postoji sansa da dobijem vise od 20 glasova ni za jednu definiciju u poslednjih par meseci
i smatram da bi rank trebao da ima uticaj na to

Npr da se napravi da ljudi ispod 5000 mogu da postave jednu definiciju dnevno
4000-5000 - 2 dnevno
3000-4000 - 3 dnevno
2000-3000 - 4 dnevno
i tako redom

ili mozda nesto slicno samo gledano po duzini pravljenja profila

ili da se koristi neki sistem koji bi bio na foru dok Korisnik ne oceni 10 defova ne moze da napravi nijednu definiciju ili poster
jer sajt trpi veliki spam od fejs fora i ljudi koji ne citaju pravila ili ne ostavljaju ocene na defove drugih ljudi nego su tu samo zbog sebe i boli ih uvo za sve ostale

gomila clanova a vecina je tu da nalepi foru s fejsa i sakrije moju ili neciju originalnu mozda bolju mozda goru

i mogli bi da uvede neku opciju brisanja nekih starijih definicija

bilo je mnogo predloga za ovaj problem. sad za sad nece bit nista, rekose da kaizen renovira sajt oko nove godine, mozemo samo da se nadamo da ce tad da bude bolje

mozemo samo da se nadamo da ce tad da bude bolje

Даће Бог !

Kao i vecina ljudi ja imam problem sa nestajanjem definicija koje su dobre/lose sa prve strane najnovijih definicija pa tako ne postoji sansa da dobijem vise od 20 glasova ni za jednu definiciju u poslednjih par meseci

Šta da ti kažem, trudi se više i piši više. Probićeš se, dobićeš pratioce i to tako ide. Sedeći i kukajući nećeš ništa postići

Npr da se napravi da ljudi ispod 5000 mogu da postave jednu definiciju dnevno
4000-5000 - 2 dnevno
3000-4000 - 3 dnevno
2000-3000 - 4 dnevno
i tako redom

Loše, to guši mlade i perspektivne autore i ne da im da se probiju.

ili mozda nesto slicno samo gledano po duzini pravljenja profila

Misliš vreme registrovanja? Ako na to misliš, i to je loše jer ima debila koji su se registrovali i 2009. Nepravedno

ili da se koristi neki sistem koji bi bio na foru dok Korisnik ne oceni 10 defova ne moze da napravi nijednu definiciju ili poster

i šta sad, dođe lik i zabode 10 pluseva ili 10 minusa na sve što vidi i krene? Loše.

i mogli bi da uvede neku opciju brisanja nekih starijih definicija

I ovo je loše, jer ima dobrih defki tipa smrt patrijarha Pavla koje klinčadija hejtuje. To isto važi za stari sleng.

dok Korisnik ne oceni 10 defova ne moze da napravi nijednu definiciju ili poster

I dođem ja i za 3 sekunde lupim random 7 pluseva i 3 minusa i propala ti ideja....bilo 1000 ovakvih predloga. Dok neki ne shvate da je kajzenu u interesu da ima svaki dan sve više i više pridošlica, samim tim i sve većeg đubra, e dok to ne shvate ima da se nerviraju i kidaju živce.

Чекај нешто да се разумемо. Испод 5000 гласова или се ради о позицији за ранг листу?

Protiv, rekli FIlozof i Petar iznad zašto.

ako su novi dobri sa 1 dnevno bi mogli da dodju do mesta sa vecim brojem definija dnevno
a ako su losi i kopiraju fore sa drugih sajtova nikad nece uci u prvih 5000 hiljada i smanjice se posao moderatora, a i tako moze da se ocekuje da niko sa rangom 2000 ili manjim nece napraviti sranje def tako da ti i ne moraju da se pregledaju

ne vidim zasto toliki hejt prema predlogu i ne vidim laksi nacin se smanji spam od ranga a pomoglo bi sigurno

a boli koga kurac da prati mene jer ne postoji sansa da moja definicija dodje do predloga sa odabranu ili nesto slicno od gomile drugih glupih koje takodje nemaju glasove i najcesce su kopije

i za brisanje sam mislio na brisanje svojih starih defki a ne da moderatori brisu tudje

i kao predlog bi mogla da se uvede neka opcija old timera
kao link ili tema na forumu starih dobrih definicija i postera starijih od 2-3 godine

a i gledo sam neke predloge ispod mog totalno su bizarni u odnosu na ovo

Правила су срање, укинути и ова!!

Правила су срање, укинути и ова!!

TOOOO
Ja bi samo uveo pravilo da ne smeju da banuju samhaina