Prijava

Нећу да посетим сајт теленора ал веома хоћу да читам ПВТ као сав нормалан свет. Значи, дај смањи мало ту рекламу треба ми три сата дубодем линк за пвт стално неки телефони лете около. Ја знам да је то реклама ово оно и знам да ћеш ми рећу дуплатим ктитора да немам рекламе ал оно, не мора баш да лете телефони у том правцу, помери их негде где неће сметати. Унапред захвалан

Reko gazda mora da lete 9 dana, strpi se malo brate, pusti telefone nek lete :)

Скини адблок плус.

е нисам видо јбга :)
Само ме смара данас не могу дапотрефим ПВТ а знаш како оћне поруке добивам лЛОЛОЛ

Jebeš ga, Fejze. Rekli su 9 dana, ja čekam 9 dana. Ovaj homoseksualizam od reklame mi je skočio na kurac istog momenta kad sam se pojavio tog dana na sajtu, i tad sam se izlogovao iz momenta, ladno sam osetio bol u mozgu. I sad pogledam uveče samo sajt, da li je ukinuto ovo govno, i ne logujem se uopšte. Jbg, PVT može da čeka. Pa dok se ovo što bih nag-lasio, govno, ne ukloni neću se kačim na oriđiđi nalog.

сретен

Гамби скинућу адболок јер мора да вратим и боју позадине. Ове рекламе убише јбте. И каки су ово ренои клиои?

A sto je naslov latinicom, a post cirilicom napisan?ololo

Реко је рено да ће да лети 9 дана. Ставио сам кастом вукајлију и сад ми се крија иза реклама, уф што се узјебем када је кликнем.

Bar da je BMW chalenge, ali Renault... BLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAARGH

NIsam igrao Buks, nemam pojma.

aj nek kaže neko ko je igrao kaka je.

Čuo sam od nekoga da je zajebana.

ekstra je igrica...pricao mi kaizen...vrh vrhova...vrhunski...

moj sin kaže da je sranje...

Мора газда мало пара да узме, није ово бесплатно лололо

ja ne znam, nisam igrao..ali kaizen kaze da je ekstra....a ja njemu verujem....

Ako gazda kaže, onda igrajte.

i ja to kazem, brate Elek...