Prijava

Куда идемо? Да ли ћемо поново у неки комунизам или шта?
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2011&mm=10&dd=04&nav_category=78&nav_id=546811

Све више је извјесно да ЕУ пропада као Грчка.
Ова вијест то најбоље осликава:
http://www.advance.hr/vijesti/njemacka-ponovno-uvodi-marku-kao-valutu/
По мом мишљењу ако се врати дојч марка ЕУ и евро могу лагано у ПЕНЗИЈУ.

Да ли би евроазијски савез био добар по нас? (мислим уопштено Балкан)

И још да ово додам само ето.

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/3/32/Cumulative_Current_Account_Balance.png/800px-Cumulative_Current_Account_Balance.png
Овдје се приказује економски суфицит и дефицит у свакој држави.
Као што видите Русије, Кина и Њемачка најбоље стоје, док је све остало курац.

Тема је колико толико озбиљна. Без спема и непотребних ствари.

Ма биће прича ко за БРИКЈ - тресла се гора од СуперСовјетскогАзијаЕвропаАфрикаАмерика Савеза који ће послати НАТО да сметилиште историје, а оно ништа.

Тешко да неће бити ништа.
Ако Њемачка врати марке што је лако могуће, биће куршлус, и онда је питање само ко ће да се окрене на коју страну, или боље речено како ће Њемачка да се понаша.
Контам да ће многе земље њеним стопама.

Evidentno je da nas čeka ista sudbina kao i grčku,kako smo krenuli... Samo dižemo kredite, a ništa ne pravimo. najebali smo.

Neki Grk je za televiziju (i to neki u kancelariji sa kravatom) rekao : "Zar stvarno mislite da ćemo ikada moći da vratimo 450 milijardi evra kredita? To mogu da misle samo idioti."

Ni mi nismo daleko.

Реко је човек да није нови СССР. Може лок.

Реално биће проблема на све стране што се тиче тих кредита.

Ево нпр Словенија има 13 милијарди кредита. И то они су као у бољој позицији од нас, сад ја мислим да се ти дугови никада не могу вратити, једноставно немогућа мисија.
По мени, иако сам ја политчки лаик, једина ствар која може да извуче све ово је да се, на неки начин РЕСЕТУЈЕ СВЕ НА НУЛУ, ма колико то глупо било.
Нешто као што је било отписивање струје послије рата, скину ти сав дуг и онда са нуле.
Иако ово је доста компликованије него што изгледа, али засигурно да нпр. буде то отписивање и онда тај неки савез или шта већ који би поправио шта се да поправити.

PUTIN

Y U NO DEFEND KOSOVO?

Ова фора са кредитима је отишла предалеко... сад ће да се кризира за кризом и дугови ће изгубити смисао ако се настави.

Европска унија пуца а ми као галопирамо у њу, ето нама среће и радости, Швабама ће докурчити да шлепају остале и направиће унију са којима је то стварно потребно, читај Русима, евентуално са скандинавским земљама. Не верујем да су толико луди да издржавају више од пола Европе. Буквално!

Ево ваш сада одгледах дневник, и наши политичари у БИХ говоре да смо пребродили кризу, пази сад, а све је то поткријепљено информацијом да је привредни профит у бих порастао за свега 0,8% у 2010 години у односу на 2009.
Да ли су нормални?

А ти Марко што ту нешто тролботујеш око Косова, да ти кажем Путин и Русија није да не желе да бране или штакојикурац Косово, па да ли је ико нормалан ко мисли да би Русија требала да брани Косово?
Руси су највећи ратни профитери, а на Косову немају од чега да профитирају.
Нама је најбоље да се побратимо са Кинезима и онда смо мирни.