Prijava

Општа појава жутог у дефкама.По мом мишљењу је ок, ако се линкује неки нпр. мало познат израз а не: Ишли смо да заблејимо и попијемо Рубинштајн, таслачили смо три цавуље даскаре, итд. итд., ко што НЕКИ аутори често раде. Шта ви мислите о томе?

У толиким количинама?

Ја мислим да је то срање. Ја обично линкујем оно што није дефинисано или тако неки сленг, ал не могу да се концентришем кад читам дефку, а она обојена :))
Ал опет не одлучује то да л дајем плус ил минус, само не волим много Жуте :)

Мени је ок у сваком случају, можда нисам прочитао пре такву неку дефиницију, па није на одмет забавити се и на њој.

Meni svejedno, ionako ne čitam to u žutom. Prije mi je malo smetalo, sada sam se navik'o.

У толиким количинама?

zašto da ne, svako ima svoj stil. ja radim kako mi padne u tom trenutku na pamet, mada, ne pišem ništa predugačko, nemam dara za pisaniju

slazem se da je pretjerivanje.
na primer ova remeova defka na naslovnoj, koliko god da je dobra, mislim da je pokvarena tim linkovima koji su nepotrebni

Знаш како кажу, кога боли курац?
Зависи од инспирације у том тренутку.
лололо

Шалу на страну, ја линкујем понекад, тј ако се сјетим да линкујем, понекад волим да видим да има нешто жуто у дефку неку. Не треба прећериват', али што рече балашајзер не читам то жуто, можда једном у сто година, или ако је неки занимљив израз, тако да исти курац.

А је л' ок кад је скроз жута као "пријатељица ноћи"?

auuu brate kako te ne mrzi? :D

Не знам, имао сам циљ, да одвалим дефку са што више линкова, а и једну скроз жуту, то је испуњено. :)

Nekad neophodno, nekad smori. Ako ima previše pa...ne verujem da to iko klikne jedno po jedno jer je besmisleno, nemaš pojma jesi l' poš'o il' si doš'o.

Ја линкујем јер тако волим, неки израз који ми западне за око па сад колико је популаран видећемо.

Реме
Не знам, имао сам циљ, да одвалим дефку са што више линкова, а и једну скроз жуту, то је испуњено. :)

vjeruj mi da bi ova bila odlicna i bez linkova. al ono, moje misljenje samo....

Која? Пријатељица ноћи или дриблати? :)

Pa ono, nije to loše. Onaj ko toliko linkuje se dosta trudi da objasni nepoznate pojmove koje je ubacio u defku. Imam dosta popišanih, al evo zgutacija.

Prijateljica noci, bas je dobro sklopljena. turih je u omiljene, ne zbog linkova, nego cisto ovako...

Ša fali kad je definicija žuta nie mi jasno