Prijava

Više molba nego predlog, koja glasi:
Kaizene, moj dragi dobri blizanče, vrati limit od 50 poena za pravljenje postera(ktitorima stavi da nema limit, pa ako neko baš tolko oće da pravi postere bez defki, nek bar imaš nešto od njega)...čeka se po sat vremena da se objavi poster, a onda skupi 40 plusa i bude zatrpan drugim posterima(najčepće glupim, mada se nadje i po neki dobar)...U glavnom, oteraće fejsaše koji guše sajt(a i onako nemaš ništa od njih, retko koji klinac mojih godina biva ktitor), stranica sa posterima će biti mnogo lepša, neće biti spamovanja onim posterima u posteru u posteru u posteru u posteru u posteru u posteru u posteru u posteru u posteru i biće bačen malko veći akcenat na definicije i sajt će biti bolji(bar po meni)...

pravi si revolucionar

Predlagano gomilu puta.
Dok je bilo limita, sav đubar sa postera se preljevao na definicije. Tako da je bilo 23 definicije o Čak Norisu, 12 jebanja majki moderatorima, 46 definicija na fazon "ja sam genijalac, imam foru za poster, dajte plus da vidite" i 31 random glupost po svakom satu.

Treba nešto preduzeti, ali ovo nije način.

Protiv zatrpavale bi se definicije nepotrebnim đubrem od posterdzija
Ja sam za to da pri registraciji ima pitanje
"Da li slušate Sinana" ako odgovore sa da onda mogu da se registruju ako kažu ne onda jbg nemogu

Ја сам за.

Брате, чим је укинуто, значи да се показало као лоше.

Није лоше, већ дечурлија не смишља ништа креативно и квалитетно већ раде ово што је Стефан Костић написао.... Болу ме бриге за постере сад, радије бих предложио да се уради нешто поводом дефиниција.... Раније су редовно купиле, 50, 60 плусева, сад си срећан кад ти накупе 15....

sasvim fino šljaka i ovako.
protiv

A nedo mi dragi Alah (s dva l).
PROTIV!

Ja sam zato da morate posterdzije imati po jedan poster u odabranim pa tek onda pisati definicije, zatrpase nas losim definicijama

Pa odbro, onda mozda moze da se naprave kao 2 servera, jedan za one nekvalitetne autore, koji su pa mestu koje je vece od 5000, tako bi povecali kvalitet defki i postera na serveru na kojem su autori koji i napisu nesto, a ne prave samo sranjca...

Nista ja tu ne bi diro.

ja kad se iznerviram na vukajliji odem na youjizz i sve bude ok

Браво царе легендо и краљу, гласам за тебе прецедник да будеш.

Маготе, јбт, како си успео пре Костића да одговориш?

Kidnapovali su me i vezali za stolicu u napuštenom skladištu.
Srećom, uspeo sam da se izvučem na vreme i odgovorim sa svog IPhona 4S.

Па ниси баш на време.

Zar ste u forumske teme počeli da plagirate pobogu. Ali ja uvek dam + na ove originalne.
---
I da:

Maggot
pravi si revolucionar

Tajfajzen.

Pa nek se preljeva na definicije kolko oće, ionako ih niko ne čita.
:gej zilj trol smajli: