Prijava

везан за форум и логовање

за форум да сигнализира ако је неко написао поруку док смо писали. као што има рецимо бурек форум.
за логовање да нас не враћа на почетну страну кад се улогујемо, већ да задржи на страни на којој смо били рецимо чет.

нису неки епохални предлози. ал реко да покушам, пошто газда најавио редизајн нека има ово у виду.

POSTUJEM PRE KOSTIĆA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

нису неки епохални предлози. ал реко да покушам, пошто газда најавио редизајн нека има ово у виду.

Може.

за форум да сигнализира ако је неко написао поруку док смо писали. као што има рецимо бурек форум.

Ја бих радије да форум избачи тај текст који је написан прије нашег ако може, нпр да само искочи онамо док ми куцамо, сасвим нормално. Не знам разумијете ли ме...

за логовање да нас не враћа на почетну страну кад се улогујемо, већ да задржи на страни на којој смо били рецимо чет.

Ово је лаганица, само да промијени у код једну ријеч приликом линковања.

Ја бих радије да форум избачи тај текст који је написан прије нашег ако може, нпр да само искочи онамо док ми куцамо, сасвим нормално. Не знам разумијете ли ме...

Ovo bi bilo stvarno do jajno a i umem da to napravim što je najbolje. Povezano je sa novim četom koji je u planu tako da će sačekati to.

за логовање да нас не враћа на почетну страну кад се улогујемо, већ да задржи на страни на којој смо били рецимо чет.

Lagano, može.

Da kaizen nije reko da je za Kostic bi postovo i reko bi da je ovo nepotrebno jer mozes kopirati link stranice pa se logovati.

Da kaizen nije reko da je za Kostic bi postovo i reko bi da je ovo nepotrebno jer mozes kopirati link stranice pa se logovati.

HHAHAHAAH

Denisx pobedio. :D

Imam predlog što se tiče postova na forumu na profilu što piše. Dakle, da li bi moglo kad se klikne na temu u kojoj je postovao dotični, da te odvede na njegov poslednji post, a ne na poslednji post u toj temi uopšte?

akle, da li bi moglo kad se klikne na temu u kojoj je postovao dotični, da te odvede na njegov poslednji post, a ne na poslednji post u toj temi uopšte?

Подржавам :)

Imam predlog što se tiče postova na forumu na profilu što piše. Dakle, da li bi moglo kad se klikne na temu u kojoj je postovao dotični, da te odvede na njegov poslednji post, a ne na poslednji post u toj temi uopšte?

AMIN...to sam predlagao iks puta ali nisam odgovor dobio ni jednom
NEMOJ KAJZENE NI NJEMU DA ODGOVORIIIIS

Kad ste već odbanovali sve moguće trajno banovane autore, molim za odban Care. Hvala.

Kad ste već odbanovali sve moguće trajno banovane autore, molim za odban Care. Hvala.

+1

Кога су још одбановали осим ЈТУа?

Burzuma, Fejzbukmanijaka, Dankana, Bušida...

Da ne bude zabune: ne bunim se što su dotični odbanovani, nego bi bilo pravedno da i Caru odbanuju.

И Самхаина да видите да он нисам ја.

А јеси размишљао да уместо праћења дефиниција одређених аутора, уведеш игнорисање? Мислим да би то донекле смањило тензије. Кад већ не може да се брише смеће довољно брзо. Лепо да буде "сам свој мајстор" систем.

Може бити да је неко некад предлагао, али ајде... Да рецимо, по пријему ПВТ-а добијемо неко обавештење, или да ПВТ једноставно има свој таб, буде уочљивији, нека боде очи, али допринело би функционалности истог, дакле, више би се и користио.

Још једна ствар за ПВТ... Предлагано је већ за форум, али не би било згорег да се и овде уведе исто: Ако у току куцања мог текста, неко у међувремену објави свој, да добијем обавештење, или још боље, да се тај текст појави.

Још једна ствар за ПВТ... Предлагано је већ за форум, али не би било згорег да се и овде уведе исто: Ако у току куцања мог текста, неко у међувремену објави свој, да добијем обавештење, или још боље, да се тај текст појави.

http://vukajlija.com/forum/teme/35891-predlog?strana=1#post_1716692

Да, знам, на то сам и мислио, него кажем да би било фино да исто буде за ПВТ.

Па ваљда ће и за пвт, ако већ уводи за форум. :)

Пусти Нату, њој нико не шаље ПВТ па је тужна :)
А кад ће тај нови сајт и то све што се спрема, зна ли некО?

Па ваљда ће и за пвт, ако већ уводи за форум. :)

ВАЉДА. :Д

А кад ће тај нови сајт и то све што се спрема, зна ли некО?

Оно из теме: нова текстуална форма - за недељу, евентуално две. :)