Prijava

Vukajlija - Urban dictionary za sirotinju.

Valdemar

Vukajlija - Urban dictionary za sirotinju.

To ja hteo da napišem, al ga videh na prvoj strani, a evo i na poslednjoj :))

kurčina - sladoled za sirotinju

To ja hteo da napišem, al ga videh na prvoj strani, a evo i na poslednjoj :))

đ
Eh, ko će sve da čita :)

Jeahbach: moderator za sirotinju

protesti u ukrajini-sirija za sirotinju

urin--------------------topla voda za sirotinju

kajla--------------kurac za sirotinju

Rusija - SSSR za sirotinju

USA - demokratski raj za sirotinju

Swarovski - Cartier za sirotinju

Megatrend - visoko obrazovanje za sirotinju

Nadogradnja noktiju za 800din - glamur za sirotinju

Fejsbuk - život za sirotinju

Pepeo Nikole Tesle - naučno-teološka rasprava za sirotinju

negde u zemlji snova <3

negde u zemlji snova <3

Kako su umakala, jadna deca. Mene je najviše nervirao kraj. Ok, skupili su pare, spremili im pun sto poslastica, i crtani se završava tako što radosna deca žderu. Ono što nikada nismo saznali: ŠTA JE BILO SUTRA? A svi znamo šta je bilo sutra. Deca su ostala siromašna. Na kraju ona jadna majka sto posto umrla od tuberkuloze, klinac postao kriminalac, do osamnaeste ga ubili, klinku namamili da radi za nekog makroa, koji je tukao do smrti... Ili sifilis, strašno... A to nam nisu pokazali...

ŠTA JE BILO SUTRA? A svi znamo šta je bilo sutra. Deca su ostala siromašna. Na kraju ona jadna majka sto posto umrla od tuberkuloze, klinac postao kriminalac, do osamnaeste ga ubili, klinku namamili da radi za nekog makroa, koji je tukao do smrti... Ili sifilis, strašno...

Valdemar - Nostradamus za sirotinju

Valdemar - Nostradamus za sirotinju

Nije, nego je majka onako mršava postala instruktor fitnesa i lansirala novu dijetu "ne jedi ništa" i tako se obogatila, dečko je primljen na Kembridž, kasnije postao poznati hemičar, a devojčica je izrasla u prelepu devojku, koju je primetio princ na belom konju, i živeli su zauvek srećno. Može i tako. Samo ja sam i kao klinac smatrao za verovatniju ovu prvu verziju sa tuberkulozom, kriminalom i sifilisom.