Prijava

Narednih nedelju dana će se za naslovnu birati samo ngsle. Osim ako neko od moderatora ili Kaizen ne podrže akciju, u tom slučaju će se potkrasti i neki nesleng.

Ko hoće ovde može da predlaže ngsle definicije. Ne može svoje i nek ajde bude maksimum tri dnevno.

Kreće sutra. Spem zabranjen osim ako su u pitanju klipovi Šabana, Džeja, Sinana i Jašara.

Edit: I Ipčeta.

podržavam! i edituj još-Ipčeta,leba ti.

a matori kako ja da navedem nekoga da procita moje definicije pa da jos i predlozi
sta fali predloziti sopstvenu, ko da ti moras da je odaberes
ovako uglavnom dodje do ortackog predlaganja i tih sranja

inace sam mislio tipa 1 svoju i 2 tudje po danu npr.

ovo je, da tako kažem, fina vijest

Уф браво, огроман подрж, свака част.

a matori kako ja da navedem nekoga da procita moje definicije pa da jos i predlozi
sta fali predloziti sopstvenu, ko da ti moras da je odaberes
ovako uglavnom dodje do ortackog predlaganja i tih sranja

inace sam mislio tipa 1 svoju i 2 tudje po danu npr.

Nemoj me Davide sad zbunjivati, i ova silna pravila sam jedva smislio. Linkuj tuđe, zamoli nekog preko fejsbuka da linkuje tvoju, otkud znam. Pošalji goluba pismonošu, nazovi na fiksni jebiga. Svejedno je muljaža neizbežna.

Jordan, to sutra ne danas :)

a matori kako ja da navedem nekoga da procita moje definicije pa da jos i predlozi
sta fali predloziti sopstvenu, ko da ti moras da je odaberes
ovako uglavnom dodje do ortackog predlaganja i tih sranja

Давиде направи дупли јеботе.

Pod jedan,kako da ja,obični obitavač na vuki,predlažem nešto za negdje? evo,ako treba ovdje,onda dajem ovu davidovu http://vukajlija.com/kamsatirana/458636 :D

Ma sad je lakše, a i ovo je fin sleng, koristi se često, i što je još zanimljivije napisan je prije 3-4 mjeseca.

Jordan, to sutra ne danas :)

Ma pičite odma', nema se šta čekati. Taman da se nakupi do sutra.

a i svakako ce da ostane tema puna definicija slenga i tako toga. ja ne umijem da razgranicim cist sleng i sleng sa primjesama, i nesleng, pa necu da linkujem, ali dobra tema.

Nemoj me Davide sad zbunjivati, i ova silna pravila sam jedva smislio. Linkuj tuđe, zamoli nekog preko fejsbuka da linkuje tvoju, otkud znam. Pošalji goluba pismonošu, nazovi na fiksni jebiga. Svejedno je muljaža neizbežna.

Pa to, ovako nema potrebe za muljazom i sve regularno. zato sam mislio, uzes predlozis svoju, odabrana, neodabrana, jbg, predlozis tudju, a ne onako ko saban tu radis neke sitne prevare da bi ti definicija dosla na naslovnu stranu internet sajta.

Давиде направи дупли јеботе.

Ma necu, nit znam kako, a i nagazili bi me, a i degenski je.