Prijava

Nemojte samo da se preterano palite, jer su mediji preuvelicali ovo do krajnjih granica. Zena je rekla da nista ovo nisu culi od nje, a i sve ce vam biti jasno kad pogledate da je Kurir prvi potegao ovu temu. Vazda smo bili stoka od naroda, zato nam je i ovako kako je.

http://img.dailymail.co.uk/i/pix/2007/08_01/jolie1BIG1008_468x783.jpg
Ја је не бих јебао зато што не желим да је скупљам по трепиху после секса.

Goran Jevtić je rekao da mu je Anđelina rekla da je gledala taj film i da joj je to upravo dalo ideju...

Ма ништа она Пеки није гледала :)
http://www.youtube.com/watch?v=gpeJQx-JncA

Гледао сам Брус његове филмове, ал ја бих да ми ти објасниш ако може шта они мисле тј. шта могу да закључе гледајући те филмове?

Ne da smo Cigani, misle da smo sirotinja kao oni što žive po arapskim zemljama... boli njih kurac da li smo Cigani ili nismo, oni u nama samo vide gomilu kojoj je životna želja da dođe i njima oduzme poslove u njihovim lepim državama...

Глупо је мислити да овакви филмови немају никаквог утицаја у одржавању стереотипа о нама. Нажалост, оне "реакције" горе (слике из првог поста) су још глупше.

допуна: Само да додам, пошто се запуцала тема, да су Логопеди доле објаснили како се поставити према оваквим стварима.
СВАК СВОЈУ
ОБОРИ
И ОПЕТ
ПРИКОЉИ!

Da parafraziram Cicerona pa da završim učešće u ovoj temi: "Bilo kako bilo, ja smatram da je Anđelinu trebalo jebati."

Па неће вас да угаси :) Него нас избосне. Оставите то нама да је ми кољемо :)

Jednom sam u društvu rekao da mi se ne sviđa Anđelina jer je previše žgoljava za moj ukus, posle čega je sledio kolektivni napuš. Baš me zanima šta bi sad rekli. :)

Ustvari, znam. "Nema veze, jeb'o bih je"

Ма не зајебавај Брус, ја сам капирао да мало више мислиш својом главом.
Једини филм који су Амери можда, можда одгледали а да је Кустуричин је онај у ком каже: Сваког дана у сваком погледу, све више и више напредујем. То је ваљда први његов, заборавио сам. И наравно, Марадонин из 2006.
Каже ми другарица да неки њен другар Британац неће да дође у Србију јер мисли да се ми коњемо на улици, силујемо девојчице у контејнерима и остало, а ја бих пре рекао да је то због њиове пропаганде, а не због Кустурице. Гир Ричарда и оног његовог говнета на пример? Или пуштање оног Сталонеовог просеравања о српској брљи, шљивовици. Још тај филм пуштали на РТС-у у 9 сати у недељу, де ћеш ударнијег термин.

Анђо не би ти сад дали да усвојиш неко дете код нас па да нам платиш дупло!

Ne da smo Cigani, misle da smo sirotinja kao oni što žive po arapskim zemljama... boli njih kurac da li smo Cigani ili nismo, oni u nama samo vide gomilu kojoj je životna želja da dođe i njima oduzme poslove u njihovim lepim državama...

Mislim da su to babe i žabe. Ne treba mešati umetničke i dokumentarne filmove. Kad bi ljudi sticali sliku o Špancima na osnovu Almodovarovih filmova, verovatno bi ih zamišljao kao gomilu homobiseksualnih transvestita ubica sa silikonskim sisama i kitama ispod suknje.

Inače, za Anđu:
http://www.youtube.com/watch?v=r-ysvb156f4

Champy

Ја је не бих јебао зато што не желим да је скупљам по трепиху после секса.

Ne kenjaj, pocijepao bi ti nju k'o šifonske gaće. ;)

Деветар Цокулић
Па неће вас да угаси :) Него нас избосне. Оставите то нама да је ми кољемо :)

I ja sam iz Bosne, šta nam fali? :)
Jebo vas ona, i ja sam za ukidanje Republike Srpske, ali i Federacije. Sve bih ja to pod jednu državu strpao, pa da živimo je'no 5 godina k'o najgora stoka na svijetu, jedući hljeb i margarin, pa bi se valjda za to vrijeme naučili pameti i vidili da smo svi izašli iz pičke i da niko od nas ne piša naftu.

Da parafraziram Cicerona pa da završim učešće u ovoj temi: "Bilo kako bilo, ja smatram da je Anđelinu trebalo jebati."

____________________________________________________
^ Post obrisan jer je poslat u istoj sekundi kao i ovaj iznad, te je tema zabagovala.

Nastavite...

Па имаш брате филм који смо радили а да је реалан по том питању. Лепа села, лепо горе? То што нико од странаца не жели да га гледа је други проблем, медијски и пропагандни.
Ја сам мислио да је она нормалнији човек, а не курвица нека. Јер, реално, доста је важно за нас Србе шта ће мислити чак и тамо неки глупи Амер о нама. Да се не лажемо.
Филм ћу одгледати да бих касније могао да пишам по Анђелини, јер чуо сам и читао шта се у њему ради и чуо сам коментаре.

Тако је Мурињо подржавам те!

I ja sam iz Bosne, šta nam fali? :)

Skim ja drzavu dijelim. lolol

Jebo vas ona, i ja sam za ukidanje Republike Srpske, ali i Federacije. Sve bih ja to pod jednu državu strpao, pa da živimo je'no 5 godina k'o najgora stoka na svijetu, jedući hljeb i margarin, pa bi se valjda za to vrijeme naučili pameti i vidili da smo svi izašli iz pičke i da niko od nas ne piša naftu.

Gdje ce ti dusa, kako ti mislis da bi se prehranila 173 ministra koja imamo + njihovi zamjenici + pomocnici, ostavio bi jadan narod na ulici ne bi imali sta da jedu.
A sto se tice Anđinog filma shvatio sam ja i na drugim stvarima da balkanicma niko na svijetu ne moze ugodit, taj ko uradi je novi Hudini, da su se prikazala stradanja Srba ista ovakva tema bi bila na nekom bosankom forumu i svi bi redom pominjali Andzinu siru i uzu porodicu, ovakve stvari je najbolje ignorisati.
EDIT: da su se prikazale obostrano stradanje, jabili bi se Hrvati i oni bi htjeli da opste sa Andjom
I volio bih ja nju oprcati, kako ne bi volio da ti ona usta dadnu jedan blowjob

ali muka mi je bre više da nas prestavljaju kao krvoloke...i to samo nas.

ali u poredjenju sa onim Klunijevim filmom gde Srbin oće da aktivira nuklearku u sred Menhetna ovo je osveženje :)

ANĐO NE BIH TE JEBO JER JA VOLIM PUNIJE GOSPOŽE KOJE SU STD-FREE. JA NE GURAM GDE JE PRE MENE GURO BRED PIT.

ovakve stvari je najbolje ignorisati.

Јок, бре. Хиперболисати и тиме им истовремено показати и колики су идијоти и неописиву количину бола у курцу због тога.

ANĐO NE BIH TE JEBO JER JA VOLIM PUNIJE GOSPOŽE KOJE SU STD-FREE. JA NE GURAM GDE JE PRE MENE GURO BRED PIT.

Хахахахаххаха реално, одвратне су те жгољаве!

Prije ću Paradu pogledati, nego još jedan film o ratu u Bosni.

Па неће вас да угаси :) Него нас избосне. Оставите то нама да је ми кољемо :)

A tebe će da ukinu pičkatimaterina je li? Ti ćeš da kolješ? Imaš 15 godina živiš u Prijedoru ili nekoj silčnoj pičkimaterini i ti si ugrožen.Srbendo.
I nemojte me dugo banovat ponijelo me.

Što se primaš na takve izjave jebote?

Cenotaph, bre, zeza se čovek.