Prijava

Зашто имам осећај да је цела ова збрка око слика уствари завера против мене ? :/

Jebem vas u usta, a kako ja sad da stignem Motiku kad ne mogu da se reklamiram? Uostalom vraticete ih kada chateri pocnu da vas mole da ih vratite, posto ce svi spamovati chat ko nenormalni. Bolje da ste postere ukinuli.

Kako je krenulo nećeš ni meni stići a kamoli MOTIKU.
:)

Tebe nisam ni vijao ;]

Биће забрањено рекламирање на чету вероватно.

Ja bih ukinuo čet. Ko je za?

А слике? То нас занима.

Zasto ne apdejtujete registar izmenjenih nadimaka vise? Ima dosta clanova ciji novi nikovi nisu zabelezeni.

Moze i ukidanje chata! Sve nam uymite xD

ja sam za ukidanje četa!

(pošto u poslednje vreme uopšte ne podstiče kreativnost u definisanju)

Posto cete vec onemoguciti reklamiranje putem slika, i samim tim neke kvalitetne definicije velika vecina nece procitati, predlazem da se uvede drugaciji sistem glasanja - umesto rimskog ( palac gore ili dole ), mogli bismo da bodujemo definicije sa -1, 1, i 2. Tako bi se odvojile kvalitetne od nekvalitetnih, lakse bi se utvrdilo kakav nacin pisanja preferiraju drugi autori, da li im je bitniji sleng ili kreativnost i dosetljivost..Znam da je ovo recnik slenga, ali sajt se vremenom mora menjati. Uostalom, autora je svakim danom sve vise, sajt je poceo intenzivnije da se reklamira u javnosti i komercijalizuje, vec postaje fora otpadanje na vukajliji kao i na fejsbuku, ljudi pocinju da pisu bilo sta kako bi uzeli koji bod. Verujem da je toga bilo i ranije, ali vremenom postaje sve cesce ( pogledajte koliko defki dnevno zavrsi na groblju ). Polako ce definisanje izgubiti na kvalitetu, a mislim da bi sistem bodovanja definicija brzo pokazao sta ljudi smatraju dobrom definicijom. Razmislite.

Da li je moguće da se pojavi definicija koja vređa dostojanstvo normalnih ljudi i da moderator ostavlja, ostavlja i valjda, misli da je to sad nešto posebno?
Da li vam je ušla voda u uši nakon jedne izložbe i dva članka u novinama?
Da li je moguće da vam je preče skidanje slika od REDOVNOG praćenja sadržaja definicija?
Da li među moderatorima ima ljudi sa teškim oštećenjima (psihičkim)?

Naravno, govorim o sadržaju "Double" pleasure definicije koju ste ostavili čitavih 15 minuta.

Moderatorovo zaduženje na sajtu nije da klikće na "Refresh" na stranici sa novim definicijama. Moderator čita i piše definicije, postove na forumu, komentare, četuje, prati zloupotrebe glasanja, banuje i sl. Zar je nemoguće da u tim 15 minuta moderator nije naleteo na tu definiciju?

Uvek prihvatam i zahvalan sam na konstruktivnim kritikama jer znam da su iz najbolje namera da se rad sajta poboljša, ali potrebu da se ovo napiše: "Da li među moderatorima ima ljudi sa teškim oštećenjima (psihičkim)?" nikada neću razumeti.

Melkijades: ''umesto rimskog ( palac gore ili dole ), mogli bismo da bodujemo definicije sa -1, 1, i 2. Tako bi se odvojile kvalitetne od nekvalitetnih,''

Морам да ти каже да ниси у праву. Деведесет посто људи гледа на свет црно-белом очима, тако да ће сви они дати или -1 или 2. Ретко ко ће давати 1. Класичан доказ за то је ЈуТјуб. Има пет звездица, а углавном дају или једну или 5 комада. Знам то јер имам канал. Људи којима се свиђа сви дају 5 комада, а хејтери 1.

majav: ''Da li je moguće da se pojavi definicija koja vređa dostojanstvo normalnih ljudi i da moderator ostavlja, ostavlja i valjda, misli da je to sad nešto posebno?''

Ја врло често не обришем дефиницију одмах, већ сачекам да прочитам коментаре, па тек касније обришем. Једноставно ме интересује шта ће људи да кажу на то. Интересује ме људска психа, па волим да посматрам.

sad sam potražio tu dabl pležur def. u groblju. lagao bih kada bih rekao da me nije nasmejala. stoga, biće da sam ja taj sa teškim oštećenjima(psihičkim), al0 vas molim da mi oprostite, takav sam se rodio, a i imam dobru dušu i veliko srce. ozbiljno.

Ћу да је вратим на тренутак, само да прочитам коментаре, па је бришем поново. :)

ЕДИТ: Прочитах.

Тјах, шта ја знам...

Baš je degutantno :)

Ming da vam kaže...
Smanjite broj definicija na tri dnevno. U taj bonus neka uđu i definicije sa groblja, tj. one koje autor obriše. Garantujem vam porast kvaliteta, jer će svi onda dobro paziti šta da definišu, i neće biti gluposti poput "double"-a...

Минже, ја се слажем.

Ја се и не питам а слажем се :)

Da ne spominjem da će "groblje" biti petostruko rasterećenije...