Prijava

Kad je to izašlo? Zar nije samo neka demo, beta verzija izašla?

pa beta je jos... ali je prilicno stabilna.. posto je podeljena u dva dela... beta test (gde ubacuju heroje pa ima bagova) i beta koja je stabilna na kojoj se igra normalno a oni vrse proracune tipa kolko igraca dnevno itd itd (naravno i u ovoj mozes prijaviti bag... tome beta i sluzi...)

ja imam beta kljuc jedno 4-5 meseci i sa pajdama sa faxa redovno igram pa reko da nema neko sa vuke da ganja... znam da je dotter ganjo hona pre kad sam i ja ganjao... al otkako sam dobio kljuc za dotu hon upalio nisam... a ni sa njim se nisam cuo od tad xD

a predpostavljam da nemas kljuc cim se cudis da je izaslo... kljuceve mozes dobit tako sto se prijavis na bruku onih sajtova sto dele kljuceve... smaras se sa njihovim glupostima i ako te usere dobijes kljuc...

Aj' nek' kobjasni neko kako da nabavim kljuc.

Ja sam nabavio neki ključ a gdje mogu da skinem tu beta verziju?

Треба змај комп да би се играло како треба, без спајкова и лага...
Иначе је веома тешко наћи кључ, уколико не играте на неком серверу типа бнет или доталишс, ако се тамо покажете као про, може неко да се зајебе па да поклони кључ, то се мом другару десило... А овако да се нађе... Неверуем... Кад изађе диск и све, плати па се клати...:)

Јок, нисам пробао то, за сада пичим ову обичну. Не знам, мени је ова стара некако, знате, има душу :')

@dub moras napraviti steam profil i tu dodati kljuci stim(naravno moras i stim snimiti) ce skinuti game...

@nosuger... pa sta da ti kazem pajdo moj pici na poprilicno starijim racunarom.. pa opet na medimumu sve fino ide.... a mojih 3 pajda se regalo na steam akciju podele kljuca i svi dobili kljuc... jebiga kljuceva ima samo terba traziti...

Ма Њ3 дота никад неће изумрети, баш зато што Њ3 може сваки јебени комп да подржи и много је некако, не знам, прирасла за срце... Покушао сам једно време да баталим и успело ми на 2 године, али џаба, опецам се вратиЈо... Бтњ, ајте тамо на ону тему Њ3 Дота, да се договоримо један дан да пикамо, бемудете...:))

Stara je bolja po meni...

Đe da nađem te strimove? Uputite nuba da se dokopa dvojke. Neđe sam dobio neki ključ, valjda je to to.

Kaka dota2 kake pičke materine, bolje da su ubacili neke nove heroje i ajteme u doti običnoj nego što su pojeli govno vako...

Igraj za život, reci ne DOTI!

De ba ljudi sta vam je dota 2 je za klasu bolja od keca... ko nije igro nek se uzdrzi... ja sam keca picio citav zivot sad sam na dvicu presao i nebi se vratio na keca ni za pare... a Dub-u jebemu googlaj trazi nakukavaj :D ako si dobio kljuc skini steam... i napravi nalog i ubaci kljuc...

Aj bez kenjanja, Dota 2 ima steam suport, radio je valve a gameplay je isti (jer to je i cilj razvojnog tima) tako da ne vidim kako može da bude kec bolji, osim ako to nisu reči teške nostalgije. Dota 2 je još u beta fazi, igram je od rane bete i biće odlična. Jedino što mi smeta je tzv komjuniti koji je gori čak on onog u LoLu (vamo haraju Rusi, vamo Poljaci). Uglavnom ako se sklopi ekipici ume da bude gg :)

Ja ostajem na staru dotu ... to je igrica a ne HoN, LoL i ti kurci palci!

Cekajte nije mi jasno jer to onaj projekat sa valveom sto je icefrog davno najavljivao, ako dobro ispadne mozda se opet vratim doti jer sam staru jedno vreme ozbiljno praktikovao da igram.

nisi u pravu

Što nisam? Pa daj, realno su ovo sve kopije dote, jebiga, bolja grafika, ali PLAGIJAT! lolo :)

Zna li iko kad izlazi ful verzija Dote 2? Ja i dalje pikam keca, jebeno neprevaziđena stvar. Doduše, malo nubovski igram sa intelidžens herojima, ali realno, to sve zavisi od tima. Ako mi zapadne neko dobar, znam i da izdominiram s tim herojima. I čisto da bacim jedan klip ovih naših zaluđenika, pošto smo, k'o što svi znate, bez lažne skromnosti, jedna od najzaluđenijih nacija što se tiče tih igrica. Mada jebiga, Azijati i dalje dominiraju... :) Burazer mi reče da zna ovog lika što se dere, da je blejao s njim u KGB-u. :)
http://www.youtube.com/watch?v=2Hpt9mArm2Q