Prijava

Napravio sam temu na forumu http://vukajlija.com/forum/teme/44950-masa-definicija
U opis teme sam stavio samo dva upitnika . posle par minuta moj post je nestao , tako da je ispalo da je temu napravio Срета-Штета.. Zato što mi je post nestao zato sam i dobio ban na dva dana
Zašto je post nestao ?

ti si briso jer si vido da je glupa tema ne laži sad

Pa valjda znam šta sam radio

Jesi li 'teo da edituješ post?

Čovek je izgubio 2 dnevnice ovde zbog baga!
Kajzen da refundira!

Dve defke sam mogao da napravim za to vreme xD

Sto mi sve pise malopre za skorije radnje, a sledece ide pre sat vremena i tako dalje?
Nema vise pre 2 minuta, pre 15 minuta... ?

Time zone mi je +2 (Helsinki, Kyev, Sofia)

Намести сат на виндовсу...

ЕДИТ: Јебига, та пређашња активност се рачуна на основу времена коментарисања у бгд зони и сата на твом компјуктору.

Намести сат на виндовсу...

vrati ga dva dana unazad pa vidi možeš li što popraviti da te ne banuju

Namesti time zone na GMT+1 belgrade,bratislava

Auuu, sto sam ja onda pobedio sa +2 da mi je znati... ?
Fala ☺

Ama opet nema 2-3-4 min, sve "malopre" ili pre 2-3 sata ... !
BUG

► Zelim da prijavim bag, uglavnom sve na forumu mi pise malopre. Pomerio sam sat na +1 , sta oce vise da arcim?

Opravio sam ga, hvala svima sto ste verovali!!1

Не може се приступити страни http://vukajlija.com/forum/teme/20859-smijesne-slike?strana=19 хромара избацује следеће:

Опасност: Малвер у близини!
Производ Google Chrome је блокирао приступ овој страници на хосту vukajlija.com.
Садржај са хоста www.fohguild.org, познатог дистрибутера малвера, уметнут је у ову веб-страницу. Ако сада посетите ову страницу, врло је вероватно да ћете заразити рачунар малвером.
Малвер је малициозни софтвер који изазива ствари као што су крађа идентитета, финансијски губитак и трајно брисање датотека.

едит: иста ствар и са следећих пар страна

Ето ја уђох најнормалније јер ми вјероватно није комп заштићен тим блокером к'о теби, значи најеб'о сам. Оде модераторска шифра у непознате руке :)

:Daje oglas da prodaje moderatorski nalog na vukajliji:

Онда није ништа страшно... :)