Prijava

Мене је та загонетка мучила још од како сам био мали клинац.
Знате сви на паризерима,паштетама итд. Све што се пакује у ону фолију има на крајевима оно метално.
http://www.edexfood.nl/b_668.jpg
Као на слици горе приказаној.
Е сад. Да ли је то метално на крајевима намењено са се скине? Или је намењено само да би мучили омладину,студенте и људе који ју хтели да насеку 'ебени паризер.
И ако је намерачено да се скине, како се скида?!

То се не скида сељаче, него одсечеш цео крај, па онда извадиш тај део саламе, или не мораш...

Tu se meće datum proizvodnje ili roka trajanja.

Pa u marketu im daš da ti ga nasjeku i zabole te ;)

Мене више занима ЗАШТО се то зове ПАРИЗЕР? Ај Париз као нешто фенси и сл. али свака обична дугметара и подригуша носи тај назив.

Знам да не мора да се скида, али јебено ме нервира то срање. Зашто га једноставно нису наменили да се скине и да олакша људима пос'о

Pa jel ti problem da otkineš to nožem?

Zbog transporta. Mora da drži da meso ne pobjegne.

Да имам паризер, не би питао.
Него имам паштету у овом облику
http://www.imtopola.rs/images/cureca%20pasteta.jpg
(моја је са поврћем)
И у чему је трип. Што су набили паштету у ово дилдо паковање и када би боцнуо ножем, кренуо да сечем, летело би на све стране.

Sječeš iznad tog metalnog dijela i posle je stišćeš da sve izađe u neku manju kanticu u koju inače držiš paštete( fazon eurokrem 200grama).

Па ти боцни лепо и све је ок, ја увек прободем ножем на једном крају и не лети на све стране.

Решен проблем. :Д

Мене више занима ЗАШТО се то зове ПАРИЗЕР? Ај Париз као нешто фенси и сл. али свака обична дугметара и подригуша носи тај назив.

Што рече Чак, само виљушком боц. :Д
Избушиш рупицу и кроз њу истискаш.

Može i da se zamrzne pa onda sečes bonsekom kao salamu tj parizer.

Serem vam se u parizer

Serem vam se u parizer

Moze lock.

Naravno.

...I molio bih autora koji je ovo otvorio da se sledeći put suzdrži od otvaranja ovakvih tema i svoja krajnje originalna pitanja prepuna iskričavog humora okači na "Raznorazna pitanja". :-)
Hvala.