Prijava

Ideju sam dobio od one teme za nedelju slenga kad je neko kazao da bi moderatori mogli da bolje potraže sleng.
E sad, moja ideja je da, kad praviš defku, u nekom uglu se pojavi kockica sa padajućim menijem gde možeš da odabereš vrstu napravljene defke, npr: sleng, opisivanje, doživljaji...a onda kad u onim karticama(naslovna, definicije, posteri, reakcije...) klikneš na definicije, možeš da odabereš šta te interesuje da čitaš..

Ма де ја знам шта сам дефинисао...

Ма де ја знам шта сам дефинисао...

+1
Ја мислим да немам сленга уопште, а могуће је да ће неко ко то боље познаје да ми каже да грешим. Треба овде да се проведе одређени временски период да би знао шта је шта.

Brt kad napises defku u kojoj si smislio novi izraz, to moze da se klasifikuje kao sleng(valda).. Po toj logici, ona tvoja sa mornarom i Crvenim morem bi mogla da se racuna kao sleng..

Па кад би ово уводили, прво би шес' година расправљали шта је сленг а шта није, о другим категоријама и да не причам...

Можда, али сленг је углавном оно што се већ користи у народу. Ако гледам тако као ти, ја имам 50 комада сленга, али правог сленда, дај боже да имам 1-2 дефке.

Ništa ne priznajem ako jedna od klasifikacija ne bude "Jebačka"

Замисли дође аутор из врсте шугавих немача појма и 'оће да каже да је његова дефка сленг, а оно назив дефке "Кад ловим лептире", а у дефци пише како се заљубила у Милана из VI-3.
Модератори би то могли да одраде, али верујем да не, велики је то посао.

Па кад би ово уводили, прво би шес' година расправљали шта је сленг а шта није, о другим категоријама и да не причам...

A onda bi krenuo da baguje sajt, Međedi bi opet počeli o tome da ne postoji burek sa sirom i ode sve u kurac :)

VI-3 су пичке...

VI-5 су пицани!

Niko Ćosavić
Замисли дође аутор из врсте шугавих немача појма и 'оће да каже да је његова дефка сленг, а оно назив дефке "Кад ловим лептире", а у дефци пише како се заљубила у Милана из VI-3.

lolo taj rad.
na kraju krajeva, i citanje bi opalo jer bi pojedini citali samo neke kategorije

ЗА!
Предлог за класификацију:
-вицеви
-делимично шаљиве
-шаљиве
-штури сленг
-делимично шаљиви сленг
-шаљиви сленг
-измишљени сленг
-сленг од једне реченице и Рат и Мир пример
-доживљај
-догађај
-пљувачина по неком типу људи
-кафанска дефка, где се види колко аутор пије и колко новца даје за музику
-роман дефка тематски
-једна страница из мога дневника дефка
-игра речи

и тако...

na kraju krajeva, i citanje bi opalo jer bi pojedini citali samo neke kategorije

Почело би стварање кланова, а то би довело до завада међу клановима, неминовно.
Нека ситуације каква је.

Ma nerealno je to jer bi to morali da odrade modovi a to je previše posla bez neke veće potrebe. A plus što kaže Enemi bilo bi teške svađe šta je sleng a šta nije kad bi autori birali sami. Bespotrebno je što se mene tiče.

Ništa ne priznajem ako jedna od klasifikacija ne bude "Jebačka"

Mislim da je bolje da se zove "Ja Yemen" ili samo "Yemen" ololololo

Седпласе, видео сам те данас у граду и кришом снимио твоје срамотне активности
https://i.chzbgr.com/completestore/12/9/12/jrAPH9lnYECasUHSVJ8fzw2.gif

Који ће нам то курац? Дефиниције су мртве, не предлажите више ишта везано за њих.

Ja da 'oću da se kategorišem, otiš'o bi' na tarzaniju. Bolje je ovako.

Седпласе, видео сам те данас у граду и кришом снимио твоје срамотне активности

AHAHAHAHAHAHAHA umreh Boktemazo