Prijava

ЛИНКОВИ:

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2012&mm=12&dd=15&nav_category=78&nav_id=669390
http://www.blic.rs/Vesti/Svet/358425/Trojica-ruskih-lovaca-se-izgubili-u-Sibiru-dvojica-jacih-pojeli-najslabijeg

Да ли су године под чврстом чизмом комунизма и черновислка нуклеарна катастрофа стварно оволико пореметили овај напаћени народ и има ли краја оваквим вестима из источне Јевропе?? Боктетвој... ја сам згранут

Ma to su samo ogromne zemlje pa ima svačega...mi to ne razumemo iz naše perspektive.
Rusija ima 12 časovnih zona jbg...a žive u njoj svi, od Eskima do Arapa. Ovamo je do Severnog pola, a onamo do Irana.

Svašta nešto se tu desi. I kod nas se desi, a zemlja nam je ko mesna zajednica ako je porediš sa Rusijom. :-)

Fejze, ovo prvo se dogadja u Amerikama cesto, samo sto se o tome ne pise, a ovo drugo, veruj mi da bi i ti tako postupio... Nema to veze sa komunizmima i slicnim sranjima.

Што каже Веверица, то има свуда, посебно у Америци где је највећа стопа поремећених. Јеби га, пукне нека жичка у глави и ај идем да сечем главе. Нема то везе са совјетском монструозношћу. А за ово друго види како би се ти понашао да си у таквој ситуацији. То је брате преживљавање, препуштен си сам себи па мораш да радиш ствари које су из наше перспективе болесне. Верујем да бих и ја исто поступио.

kurde, ima jezivih i morbidnih zločina po celoj srbiji... mala zemlja, a puna ludaka...

Sto kaze Veverica, nema veze sa komunizmom. Vec, covek je zivotinja, a nagon za prezivljavanjam je najjaci kod svih...

ау лемаја, ал како је ова руком силована? фистинг неки а?

navodnon fisting, ali ni lik ni riba se ne sećaju šta se desilo... izvadio joj delove tankog creva kroz bulju, jedva su je pokrpili...

Sve u svemu, budala i ludaka ne fali širom zemaljske kugle.

"Svet je pun gada." (Mustafa Madžar / Ivo Andrić)

Jebeš ga, žao mi tog normalnog sveta koji strada, ali je činjenica da nije dobar komunistički represivni, kao ni zapadni potpuno liberlni sistem, uvek treba naći balans. Mada, nekad u životu samo se trebaš moliti da ne naletiš na budale ove kategorije, jer nekad ništa nije na tebi.

у америци највише тих срања има, ја погледам пар емисија на оном ИД-у, имам трауме целу ноћ. а најјаче од свега што се они највише просеравају о цивилизованости

Како није на теби, ево ја не излазим из куће и никада нисам имао проблема. Већа је шанда са ћу наћи длаку у јајо него налетити на неког фрика попут фистинг мајстора Рока, или ове модерне људождере.

Nata4Mika

у америци највише тих срања има, ја погледам пар емисија на оном ИД-у, имам трауме целу ноћ. а најјаче од свега што се они највише просеравају о цивилизованости

Samo su ta sranja u Americi, samo se Amerikanke kurvaju i rade abortuse, toga u Majci Rusiji nema. Tamo i prostitutke čitaju Dostojevskog!

Па да! Нас и Руса 300 милиона!!

Kod nebeskih naroda, poput Srba, nema ljudskog škarta, to je samo zapadnjačka propaganda!

Jebeš ga, žao mi tog normalnog sveta koji strada, ali je činjenica da nije dobar komunistički represivni, kao ni zapadni potpuno liberlni sistem, uvek treba naći balans.

To ćeš malo da izviniš. Ovi zapadnjaci su poprilično represivni. Kako prema svome narodu, tako i prema okupiranima. Krivično osuđen nema pravo glasa i kao ništa ti oduzmu decu ili licencu. Očas posla te pretvore u kurda po sred liberalne države. Četiri oka da otvoriš da bi ostao uzoran građanin u liberalnoj demokratiji.
Kada završite sa belom rasom, siđite dole do arapa i niže u Afriku. Tamo se te gadosti iskazuju u statističkim podatcima. Nema novinara da fotografiše ili da napiše kako se učesnici zovu.
http://witsvuvuzela.com/wp-content/uploads/2012/06/south-africa-crime.png
Hteo sam samo da kažem da te vesti iz Kine i Rusije kod nas orkestrirano širi BBC. Tačno nam oni doziraju i pomeraju po mestu na novinama, da bi govno iz NY mirisalo kao torta iz Moskve.

To da, ali ja sam pričao o ljudima koji su "čiste" biografije. Kako kod njih, tako i kod nas, osoba koja ima istoriju osuđivanja uveliko je uskraćena za mnogo štošta. Ne mora to biti nekim direktnim aktom, ali su obeleženi od strane poslodavaca i zakona. Svejedno, nisam na takve mislio. Postoje u Americi hiljade onih koji npr. drže arsenale oružja u kući, poput Mela Gibsona, ali je on, dok ne počini neki zločin, regularan građanin.

evo vam Amerikanac sve objasnio taksativno, nema potrebe za razmišljanjem - Veliki Brat misli za tebe:

http://www.vijesti.me/svijet/evo-kako-se-moze-manipulisati-ljudima-clanak-52446