Prijava

Прејака ствар, зајебанција до јаја.

за разлику од гангнаганам стајла ова песма кида, а плес... тотално кретенски и зато је добро, гангнаганам је смислен и зато је срање. ХАРЛЕМ У ОДАБРАНЕ

Ја ћу цимеру да сакријем лекове да би добио напад и онда ћу да га снимам како се тресе. Има да пређе милијарду снимак лагано.

таман помислим да ће коларов нешто конкретно да ради у клипу, а онда га видим како блеји и сетим се да је неспособан за све осим фудбала :Д

хахахаха и кад чита оне честитке ко да прети хахаха скапирали су да је луд па су му рекли ти само заблеј и мршти се у камеру.

Kolarov je kraljina, čovek je u fazonu "Zajebite ovo gej sranje, šta bre da se glupiram ko magarac da mi se smeju moji u Srbiji".

Какав јебени ћале овај Коларов.
Кул песма, нема ђоги мјође и то. Оно, кул је цео овај фазон, кретенисање.
И да, песма се уби за шутку.

~40000. god p.n.e: Pećinski je čovek lovio živuljke, obradjivao zemlju da preživi, pripitomljavao životinje, pravio alate i oružja...

2013. god. n.e: Moderni čovek pravi budalu od sebe igrajući Harlem Šejk/Gangnam stajl/itd.

Da li smo stvarno napredovali?

Неки јесмо, Луксе, видиш да Енглез и Шваба праве будалу од себе, а Србаљ мртав озбиљан.

MI SVILJUŠKOM BOC! A ŠVABA RUKAMA, USTA GA JEBEM!

Има и Харлем Шејкова и из Србије, тако да има и изрода, увек, јебо им пас матер!

Пеки јеси ти ово правио?

АХАХАХАХАХА ПЕКИ КАКО СИ ОЈЕБО ЧОВЕЧЕ