Prijava

Koje sektaško sranje.

Vučice, obrati pažnju na izražavanje na mojoj temi. Neću tolerisati takvo nedolično ponašanje.

http://www.youtube.com/watch?v=pSyT7rkCzOk

Koje sektaško sranje.

Једном и са Вучицом да се сложим...

Jebiga Kostiću, nemamo svi isto mišljenje. Meni je gangnam style mnogo gotivniji nego ova glupost.

Meni obrnuto, mada kontam da nikoga ne zanima ni moje ni tvoje mišljenje :)

Lolwut
16. фебруар

Harlem shake is the fuckin final reason i have lost hope in humanity

Meni obrnuto, mada kontam da nikoga ne zanima moje i tvoje mišljenje :)

Pre će se sa tvojim mišljenjem složiti a i sve je stvar ukusa. Zar ne?

Ala je zarazno peršuna mu. GANGAM STAJL

хахахахахахаха
али озбиљно, ово је срање огромно, гангнам је онако, добар. ово је само изговор да се губиш 30 секунди и да ставиш то на јутјуб.

Pre će se sa tvojim mišljenjem složiti a i sve je stvar ukusa.

(ne)ukusa

Ovo je isto ka Gangnam stajl i te instant iritantne zajebancije,

https://www.youtube.com/watch?v=tauYnVE6ykU

a ljudima se sviđa zato što nemaju smisla za humor pa im ovo dođe ka neki izduvni ventil, da bi postali što nesnosniji.

Govno je obadvoje.
MAkarena je izmislila svijet za sve oev jutjub meme pičke materine. Imala kakve takve dopadljive odlike, muzika, plesni pokreti. Ali internet čini čuda. Radiš nešto i voliš nešto ne zato što je zabavno, već zato što se svi prave da je zabavno, pa postane popularno i dalje znate. Ništa. Govna kojim se mažu kurčevi svjedoci u nadi da će biti kul. Nek puše ajaj ustaških masona, jebo ih otac. Zato više neće biti onako dobrih stvari koje su postale popularne jer su imale nešto zaista zabavno za mase. Nego će se javljati hiljade isforsiranih zajebancija (uslovno rečeno). Sve što će biti potrebno je da se takvo nešto pojavi na forumima 4chan i slične govnarije koji uživaju da forsiraju tu svoju neku posebnost u onome što se smatra zabavnim. I ovaj forum ima sličnih momenata.

Dal ste me razumli, ne znam. I vjerovatno ovdje nije napisano onako kako stvarno mislim o ovim govnima jer loše prenosim misli u pisani oblik.

A mislili smo da je Gangnam stajl sranje.

Какво је говно овај Харлем шејк, боже сачувај!

Pre će se sa tvojim mišljenjem složiti a i sve je stvar ukusa. Zar ne?

Sav ukus je subjektivan. Meni recimo Gangnam style bio neutralan, dok mi ovo mnogo gotivno jer volim da imam izgovor da glumim budalu 30 sekunde.

Samo da pohvalim Pekijev retardirani klip sa Vesnom Zmijanac! Iako je realno Harlem shake sranje, ipak se moze napraviti dobra sprdnja, za razliku od usranog Gangama, koji je samo sranje bez mogucnosti sprdnje.

Ovo treba kopirati na svakoj stranici teme, zbog mase

kizo
Govno je obadvoje.
MAkarena je izmislila svijet za sve oev jutjub meme pičke materine. Imala kakve takve dopadljive odlike, muzika, plesni pokreti. Ali internet čini čuda. Radiš nešto i voliš nešto ne zato što je zabavno, već zato što se svi prave da je zabavno, pa postane popularno i dalje znate. Ništa. Govna kojim se mažu kurčevi svjedoci u nadi da će biti kul. Nek puše ajaj ustaških masona, jebo ih otac. Zato više neće biti onako dobrih stvari koje su postale popularne jer su imale nešto zaista zabavno za mase. Nego će se javljati hiljade isforsiranih zajebancija (uslovno rečeno). Sve što će biti potrebno je da se takvo nešto pojavi na forumima 4chan i slične govnarije koji uživaju da forsiraju tu svoju neku posebnost u onome što se smatra zabavnim. I ovaj forum ima sličnih momenata.

Dal ste me razumli, ne znam. I vjerovatno ovdje nije napisano onako kako stvarno mislim o ovim govnima jer loše prenosim misli u pisani oblik.

Makarena je otrsila za sve pare!

таман помислим да ће коларов нешто конкретно да ради у клипу, а онда га видим како блеји и сетим се да је неспособан за све осим фудбала :Д

Treba izdržati i ne smejati se 30 sekundi. Zanimljiva stvar, jedini izgovor da budeš full retard 30 sekundi hehe.