Prijava

'вако, газда да враћаш белу верзију сајта. Јеботе ово је дизајн сајта из 2009 године, џаба га шминкаш кад је говно и даље, мртваца кад нашминкаш и даље је мртав.
Треба се вратити она бела верзија и то под хитно, не може бити исти сајт пет иљада година за редом. Ако осећаш имало бола у курцу за нас које проводимо време овде прочитај бар ово и уради нешто јеботе. Ако народу смета бела боја само уведи изборе тема па нек стављају зелену. Остави нам неку анкету овде да се врати сајт па ћеш видјети колико је људи за стару белу вуку.
Немојте спемовати, сад сам мртав озбиљан.

ukoliko je ovo anketa ja sam da ostane ova verzija.

ukoliko je ovo anketa ja sam da ostane ova verzija.

Ni 2 posta nije prošlo već si udario kontru.

Ja sam za "belu" verziju sajta, samo da se prekreči u neku drugu boju, ili da se stavi izbor za odabir 5 ili 6 boja ko ovde što ima.

Meni se mnogo dopada ta verzija.

Противу беле верзије.

Njegov glas se odbija usled buncanja zbog godina, OĆEMO BELO!

EDIT: SA MOGUĆSTVOM IZBORA DRUGIH BOJA!

А неко је рекао да је вукајлија кад је била она бела верзија била најмодернији сајт у Србији, а не ово што може склепати свако са минималним знањем око ворд преса.
Дај газда реагуј јбт.

Ne mora ona bela, moze i neka nova. Samo da nije ovo djubre koje malo-malo kresuje.

PRE NEGO ŠTO KAŽETE PROTIV BELOJ, UZMITE U OBZIR DA SE MOŽE STAVITI I NEKA DRUGA BOJA, OĆEMO REĆI DA NIJE TOLIKO STVAR U BOJI KOLIKO U DIZAJNU!

Немојте спемовати да се не локује тема. Можда и види ово па почеше муда и одради нешто. Ко ће знати :)

Nije se ni meni ona bela sviđala isprva, ali kad bolje pogledam baš je šila.

ТАЈ ДИЗАЈН ЈЕ БИЈО СРАЊЕ МАНЧЕСТЕРЕ И У БЕЛОЈ И У РОЗЕ И У КОЈОЈ ОЋЕШ БОЈИ КАД МЕ ВУЧЕШ ЗА ЈЕЗИК. СЛОБА ОБЈАСНИЈО

Деветар, марш у Европску унију, па се тамо модернизуј! ОПААА!

Ја сам против промене дизајна.

А неко је рекао да је вукајлија кад је била она бела верзија била најмодернији сајт у Србији, а не ово што може склепати свако са минималним знањем око ворд преса.

4чен има дизајн из 2001. па му ништа не фали.

kaka bela verzija?

Сви сте ви против промјене дизајна а кукате како нема оцјена. А кад су биле популарне па дефка пређе 50+ свршавали сте у гаће. Нешто се мора мјењати јбт

Чуј БЕЛА верзија, још ћеш почети користити сулуде фразе као што су бурек са сиром и сл. ДА КОРИСТИШ ИЈЕКАВИЦУ КАКО ТИ ЗАКОН НАЛАЖЕ!
Узгред речено, све што не би правило оволико пометње је добро.

Сви сте ви против промјене дизајна а кукате како нема оцјена. А кад су биле популарне па дефка пређе 50+ свршавали сте у гаће. Нешто се мора мјењати јбт

Apsolutno se slažem sa gore navedenim.

ПУСТИ БЕЛУ ЧЕТРИ ПУТА НЕДЕЉНО, ПА КО СЕ НАВУЧЕ, НАВУКО СЕ

PROTIV, samo jos da ne krepava sajt i da ne baguje bilo bi super ovako