Prijava

Znači,ovde možete da predložite svoju ili tuđu definiciju, poster ili reakciju koja je vezana isključivo za ovaj vremenski period, znači vezana za trenutna dešavanja u svetu ili kod nas i čija će tema za najmanje mesec dana da ode u zaborav.
Evo npr. ova moja reakcija. Dovoljno je samo da Ibrahimović promeni kosu i to je to od ove reakcije. Ali dok je ima ona je još uvek u "igri". E pa ako i vi imate takve definicije/ postere ili reakcije objavite ovde i napišite razlog kao npr. ovo sa kosom Ibrahimovića pa nek' moderatori pogledaju.

(Još nije ništa zvanično za ovo pa nek' moderatori vide i nek odluče da li je za zaključavanje ili ne)

dok modulatori ne kazu da se to nece smatrati vidom samoreklamiranja, ja se upisujem za kasnije. imam par svojih.

videćemo na šta liči tema za dna-dva, ali se bojim da je to upravo samoreklamiranje (čast izuzecima)

Прочитао сам три пута уводни пост, али ми и даље није јасно шта је поента овога. Да рекламирамо садржај који је актуелан? Или да се та реакција обрише после одређеног времена?

Znači,ovde možete da predložite svoju ili tuđu definiciju, poster ili reakciju koja je vezana isključivo za ovaj vremenski period, znači vezana za trenutna dešavanja u svetu ili kod nas i čija će tema za najmanje mesec dana da ode u zaborav.

Evo npr. ova moja reakcija.

phahaaa, najs uan

Jeste, eto reklamiram reakciju...
Još sam ti i naglasio da je moja da bi joj ti pukao minus. Bravo!
Ništa od ovog sa ovakvim ljudima, zaključajte ovo.

Dobar predlog po meni. Ovo se pre svega odnosi na reakcije i postere mada i po koja defka uleti.. Evo sad je aktuelno ovaj novi papa, ima par dobrih reakcija i postera, bilo bi glupo da propadnu i nestanu jer će posle biti glupo štiklirati ih.

Ništa od ovog sa ovakvim ljudima, zaključajte ovo.

Ja ti lepo kažem, a ti ne veruješ...

nije bas da je u pitanju desavanje u zemlji i svetu, vise je desavanja na vuki, ali ipak dobar primer kako nesto kad zastari moze da bude neshvatljivo.
evo ova moja je bila sasvim solidna fora dok je linkovana definicija bila ziva.
sad nema nikakvog smisla, pa molim moderatore da je obrisu.
http://vukajlija.com/iznutricionisti/644407

ako ovo izdrzi do sledeceg paljenja badnjaka, moci cu da reklamiram moju za varnice i parice :D
Ali osim toga, imam samo ovaj za $hity, posto ce da rasprodaju pola ovog tima kad bude prelazni rok, i eventualno ovaj, jer je za mesec dana godisnjica Gavrilove smrti..

Milose, ova tvoja ce po svemu sudeci biti aktuelna jos 300 godina.