Prijava

Pa, nikad se ne zna... ja jednu već spavao... budi i ti deo zabave...
a sve je počelo po komentarima.

Коју си кресн'о, тебра? Мени можеш све рећи. хехе

ne smem da pričam, majke mi... ali jeste bilo
ti, jesi li imao sreće :)
EDIT: al' ajde da ti zagolicam maštu... nalazi se u prvih 10.000... svakih pet dana davaću ti po jednu informaciju dok ne saznaš :pederski smajli:

Срам те било, тако нешто се не пита. (: Џентлмен ћути и ужива! Ја нисам, сви би знали да јесам. :Д

hehehe, i posle da ti kažem koju sam
nego, Sreto, imaš li nekom da izjaviš ljubav,a? ova tema je za to i napravljena a ne da pričamo ko je koga... ipak smo mi autori vukajlije a ne skandala lolo

Sta je ovo gugi, Sve za ljubav...il da budem prost "preko zice do vrele pice" XD

da, proradio je u meni Sanja Marinković sindrom kad sam video S_explanation_S i Boxera u komentarima... onda sam se setio šta sam ja radio u tim godinama

MARKANTAN SITUIRAN GOSPODIN INTELEKTUALAC U PEDESETIM GODINAMA TRAŽI OZBILJNU GOSPOĐU OD 35-45 RADI POZNANSTVA I BRAKA. ŠIFRA: ŠKORPIJA57-WIEN.

NE MOGU DA TE NE VOLIM NE VOLIM NI DA BEZ TEBE ĆIVIIIIIIIIIIM

to Crniiii, idemooo, neka je veselo samo

SPASI ME SAMOĆE ĆUTANJA I PLAČA POMOZI DA POSTANEM OD SUDBINE JAČAAA

IDEMO DALJE ZA ISTE PARE

KAD ME SVI ZABORAVE, NEMOJ TI
RUKE ŠTA? PRUŽI MIIIIIIII

Мислим да постоји већ тема "Да ли си јебо нешто са сајта/кога си све креснуо са Вукајлије?" тако нешто

pa kaže:... kraj mene ooooooostani

http://www.youtube.com/watch?v=472yArybisM

PITAJU ME PITAJUUUUUU KO JE ŽENA TA TA TA TA

Ибро

Мислим да постоји већ тема "Да ли си јебо нешто са сајта/кога си све креснуо са Вукајлије?" тако нешто

pa ne radi se o tome, nego da izjaviš ljubav nekome u cilju ''upoznavanja''

ĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆIIVOT MOJ NE VOLIIIM KO TEBE JAAAAA, ĆIVOT MOJ BEZ TEBE SAMO STVAR JE PROLAZNAA.