Prijava

Прошлу ја добиЈо. Ћерај даље.

чему то делије север лоло, оће они да ти плате рчуне?

Danilo, jesi ti ono beše mlađi od mene?

95о сам
ИМА ДА ПОСТАНЕМ ВОЂА РСЦЗ-а!

Имам десет тисућа бодова ође

Pff, nisi znači. A taman sam htela da te zajebavam da jesi :/

лоло колко су мени навијачке групе говно

РСЦЗ илити Копре Недри није навијачка група! МИ ЈЕБЕМО

ок ок лоло
јебемо и ми што нас боли курац за домаћи фудбал, само индивидуално хах

Саћте видите највећу акцију Вишеграђана! ИМА ДА НАС ГЛЕДАЈУ У АРГЕНТИНИ И ДИВЕ НАС СЕ

лолол
а сад озбиљно
у чему је сврха свега тога лолоо
а ок
кад сам престо тражити сврху у свом животу нећу ни вама да кењам лолол

Сврха ?
Нас провинцијалаца или ових хард кор група?

свеједно лоло
не рачунам врх који има пара од тога

Ovaj Rosoneri neki filozof

Па овако. Врх што си реко зарађује паре. Неки од дроге, неки од рекета. Једна наша група и то водећа главни дилери дроге. Е сад, има оних ретарда који гину за ту дрогу. Лакше му је потући се него плаћати дрогу. Онда имаш оне који се лемају из досаде, и оне који иду ту да им вријеме пролази и да буду виђени. То су ти београђани и пар група са стране које су довољно јаке.
Сад што се тиче провинције, имаш оне које раде са Београђанима, имаш оне које се доказују, имаш оне који су наслиједили име па им сад пуца курац и иду да само буду тамо а имаш оне које иду из зајебанције. Ја лично и моји спадамо у ове задње, ушједнемо се и пичимо, једеш, попијеш, упознаш нове људе, дереш скачеш и то је то :)

а јебига месечка, јадно ми је кад видим клинца како се дере забрањени а не зна дупе обрисати
искрено да га видим да цркне одма предамном болио би ме курац
то деветаре, идиоти
мислим на такве
а, како год, свако има своје

Ma ne kažem zbog toga, to na stranu, sa tim se slažem.
Na ovo mislim

кад сам престо тражити сврху у свом животу нећу ни вама да кењам лолол

Реално Росо, платим 10 марака да одем до Београда ( најјефтинија карта 50 марака), видим више људи на стадиону него што моја рупа од града има, једем, пијем, упознам 20ак нових људи и то је то :) увијек се нађе нека зајебанција, вјеруј ми :)