Prijava

Odlično je odrađen, gledao sam pre neki dan kad je neko kačio na neku drugu temu na forumu. Preporučujem da odgledate i ostale emisije, dobar je Malagurski.
P.s. I ''Težinu lanaca'' , ali verujem da su to već svi gledali.

Obojica ste zaboravili i "Kosovo, can you imagine".

Gledao sam tezinu lanaca. Iskreno, lik mi ide na kurac. Ima nekih dobrih stvari, ali ima i proseravanja.
Srbija ce sve jedno biti kolonizirana, hteli mi to ili ne. Jedna smo od najslabijih zemalja u Evropi. Ulaskom u Uniju, mozemo barem da izvucemo nesto od toga. Da smo jaki, onda se ne bi isplatio ulazak, ali ovako...
EDIT: Aj sad svi da glasamo za Glisica i da se u buducnosti mlatimo buzdovanima.

Hvala za link, trazio sam ovaj film. Odgledacu ga kad budem stigao.
Tezina lanaca je odlican film.

Da, ''Kosovo, can you imagine''.

Ulaskom u Uniju, mozemo barem da izvucemo nesto od toga.

Šta?

Pa da, ali mi smo izgubili u tom "ratu" sa zapadom, a posto smo u ogromnim dugovima i pola Srbije pripada strancima, moramo da igramo kako oni sviraju. Jbg. Znam sta rade sa poljoprivredom i industrijom, ali mi maltene nemamo sta da nam skrate za pola, a ulazak bi poboljsao zivot srednje i vise klase, plus sto konacno vise ne bi smo cekali satima na granici. Glupo je sto smo tako zavisni, ali ne mozemo nista. Tj. mozemo da se polako osamostaljujemo, da ih izmuzemo za pare i onda da ne udjemo, kao Turska, sto bi mozda i bilo dobro resenje, osim ako izbije neki rat, a tad bi smo najebali.

Šta?

Prvo sto mi pada na pamet je skidanje petocasovnog cekanja na granici. Zatim, daju pare za investicije i govna...
EDIT
E, a navijaci su samo krivi za to sto ih odmah okrivljuju za sva govna koja se desavaju u zemlji. Ima i normalnih navijaca, ali su pokriveni isto kao sto su i normalni politicari pokrivenim onim koje svi pljuju.

Lik je najzad zaokružio u jednu priču sve ono što se godinama priča po ulici i ne samo ulici, nego što je jasno vidljivo svima.
Obična farsa, za koju na žalost sudija koja ih je osudila, Tomo Zorić i Boris Tadić neće nikada odgovarati dok mladi momci trunu u zatvoru. Tuga i sramota.

Toliko je jasno da ga niko nije ubio, da je sada već smešno. Opet, valja da se odgleda ovaj film, jer je prilično dobro objašnjeno zašto je presuda koju su ovi momci dobili smešna.

SLOBODA ZA GROBARE!

Dovoljan je komentar one žene što je zvala hitnu. Već to bi trebalo da navede na promenu presude, ili barem ponavljanje suđenja.

Е баш ти хвала за линк, нигде не могах да нађем цео филм, а пропустих оно скоро кад је био на ТВ-у.

ПРАВДА ЗА...... ГРОБАРЕ...... ПРАВДА ЗА..... ГРОБАРЕ..... ПРАВДА ЗА..... ГРОБАРЕ....

Брис Татон ће им бити увек џокер кога ће потезати

Upravo. Šta god da se pomene, to je glavni argument. Najveći apsurd mi je onaj 'omaž' u ''Paradi'', da ga tako nazovem.

Film Parada je posebna priča.

деца у основним била обавезна да иду да гледају филм

Gde? To nisam znao.

Dovoljan je komentar one žene što je zvala hitnu. Već to bi trebalo da navede na promenu presude, ili barem ponavljanje suđenja.

Neće navesti, jer su Naprednjaci krenuli istim putem kao i prethodnici. Znači savijanje kičme, prikazivanje našeg naroda kao da smo gomila najvećih pičkica na planeti, dozvoljavanje bilo kome da dođe ovde i piša po nama i ulaganje ozbiljnog truda da budemo veći pederi od najvećih pedera koji postoje na svetu.

Филм "Парада" је посебна прича...

Nisam gledao, niti ću. To je jedini film koji sam odlučio da nikada ne pogledam i za koji sigurno mogu da kažem da neću nikada pustiti da gledam.

Mediji su im glavno oružje.
Narod se u velikoj meri okrenuo tome da je biti pičkica ustvari super i da ćemo da su uhapsili gomilu velikih zlih huligana i ubica, a ustvari slave i podržavaju to što su živi sahranjeni srpski mladići koji nisu uradili to što im je stavljeno na teret.

Mislim da je problem medija broj jedan, a problem broj dva je sama alternativa njihovom putu koja je takođe svedena na neke sitne grupacije ljudi koji su ozbiljno poremećeni, dok neki ljudi koji bi i mogli nešto da promene, ne mogu da dođu ni minut do TV-a.

2/3 људи које познајем а да се представљају професионалним навијачима су шљам. Не бих волео да сам на папиру с њима а камоли негде другде. Већина ваља доп, они који не ваљају су фазон како вели бата Трлаја: "Да их све истресеш не би им нашао заједно 10 марака." Енглези су некад исто имали проблем с навијачима, али су и тада имали стила и као хулигани. Ови краду патике. Јебем ти бунтовника који краде патике.

Не знам шта се збило око погибије Татона, жао ми је младог човека који је трагично страдао, али ако је неко и 5% утицао на то да он погине, онда треба да гине у затвору као псето. Слично је и за оног Мишића, бог те јеб'о, гурнеш жандарму бакљу у уста и причаш како је случај против тебе намештен и политички инспирисан.

A ne, najbolje da za tu baklju u ustima (koja uzgred budi rečeno nije ni dokazana) dobiješ 10 godina zatvora. Ne sprdaj se, provirone, leba ti.

Одгледаћу филм, морам да учим који сат, па ћу након тога. Елем, што се тиче Малагурског... Оно што се мени намеће као утисак је чињеница да Малагурски игра на карту популизма у својим филмовима. Веома је он паметан момак и зна како се манипулише стоком. Не постоји никаква сумња да је рат имао ветар у леђа од стране западних држава, али је чињеница да су клали Срби, Хрвати и Босанци, нису клали странци. Можемо рећи да је Запад имао утицаја, али је Милан Лукић попалио живе људе у Вишеграду, не лорд Овен или Весли Кларк. Најлакше је рећи да је Америка крива, а оне људе смо побили успут.

DEMOKRATE HOĆE DA NAS ZABRANE DA BI UŠLI U EVROPU HAPSE DECU SRBIJEEEEEEE

За ратове је требало тражити широку одговорност свих и свега, па тако и међународне заједнице и ЕУ. Како ЕУ са тим свим својим силним филозофијама допусти да јој се мање више на границама коље 3-4 народа и да ништа не уради... А кривица свих нас овде је неоспорна, само што ни она није како треба расчлањена, утврђена и на крају процесуирана, запечаћена и стављена у уџбенике. Мада није ни после једног рата, зато ретко где да нема некакву дисхармоније или презира међу бившим зараћеним народима чак и након неколико стотина година.