Prijava

Kad vec postoji zajebancija sa fantazijem, evo nečeg i za ljubitelje "pogadjača rezultata". Spika je prosta.
Vase je da pogodite tačan rezultat utakmice kako bi ostvarili maksimalan broj bodova za taj par. Kao sto ime kaže, kladimo se samo na mečeve engleske Premijer lige.
Pravila su jednostavna,mrzi me da prevodim:

Correct winning team or draw predicted correctly – 5 points
Score predicted exactly right – additional 5 points
Exact goal difference, ie. actual result is 4-1 and you predict 3-0 or 5-2 or 6-3, etc. The goal difference is 3 - additional 3 points
Within 1 goal difference, ie. actual result is 4-1 and you predict 4-0 or 5-1 or 2-0, etc The goal difference is 3 and you predicted a goal difference of either 4 or 2 - additional 2 points
Incorrect winning team predicted – 0 points

Kome se svidja, nek se registruje na:

a nakon nje mozete otici MY PROFILE > MY DETAILS pa izmeniti nick radi lakseg prepoznavanja.

Da biste se pridruzili nasoj mini ligi odete na:

Zatim JOIN POOL i ukucade sledeci kod:

POSALJITE MI PORUKU DA BIH VAM DAO KOD

Na ovom sajtu postoji i neka Samsungova nagrada,al ko da cemo je mi pa osvojiti.

Ako vas nesto interesuje pitajte.

Liga pocinje 17.8.2013. pa bi bilo lepo da se do tad registrujete kako ne biste propustili neke tekme pa posle da bude kme kme ;)

P.S. Vec treci put menjam sajt i ceo uvodni post, valjda necu morati opet lolo

Igrao sam ovo davno, mrzi me sad da se registrujem i sve, previše sam u Fantaziju, ali podržavam akciju i održavam temu živom!

Na kom si sajtu igrao. Ovaj je bas odvratan,a nisam nasao nista bolje. Ima fifin,al on nema samo za Premijer ligu.

Igrao na Premijeru pre par sezona.

Rajo, cekaj sekund, menjamo sajt, nasao sam mnogo bolji.

есе плаћа и о чему се ради укратко, имал нека награда и те муње ил чисто зајебанција?

Pise da ima neka Samsung nagrada.
Al glavna pojenta je sprdnja , jebo nagradu.

Prvi post izmenjen, promenjen je sajt jer je onaj bio previse jadan.
Zamolio bih ZeusSicka, Zhajka,Bolta i Larrija da se registruju i na ovaj (izvinite na cimanju).
Ostali su dobro dosli da se prikljuce, da nas bude bar 10 kako bi takmicenje imalo smisla.

Ja sam na fonu tako da cu se kasnije registrovati.

Napravio sam i ušao u ligu šta sad?

Sad idi na Dashboard i postavi rezultate koje mislis da ce doci,i klikni dole ispod na save/submit sta god.

Uradio, i sad čekam?

Usain Bolt
Uradio, i sad čekam?

Pa da, sad treba stvarno da se odigraju utakmice, i bodove dobijas u zavisnosti od toga koliko si dobro gajdao. sabiraju se bodovi od svih utakmica iz svih kola. Nema negativnih bodova tako da ostavite prognozu za svaki par, nemate sta da izgubite.

Kako da vidim ko je sve u ligi? Vidim samo "owner Gazimudo"

Kako da vidim ko je sve u ligi? Vidim samo "owner Gazimudo"

To se i ja pitam.

Ako ubodem 1 par ja zadovoljan. lolo

Cetvoro nas je u ligi, ali ne pokazuje nista u LEADERBOARD posto nije odigrano nijedno kolo.