Prijava

A zeleo bih samo da vidim more, da osetim da li je slano, zaboravim na izlisne razgovore i izgubim se u njemu za stalno.

A zeleo bih samo da vidim more, da osetim da li je slano, zaboravim na izlisne razgovore i izgubim se u njemu za stalno.

A zeleo bih samo da vidim more, da osetim da li je slano, zaboravim na izlisne razgovore i izgubim se u njemu za stalno.

A zeleo bih samo da vidim more, da osetim da li je slano, zaboravim na izlisne razgovore i izgubim se u njemu za stalno.

A zeleo bih samo da vidim more, da osetim da li je slano, zaboravim na izlisne razgovore i izgubim se u njemu za stalno.

Jebemumiša, p pročitali smo te i prvih sedam puta, ne moraš se ponavljati. SVATILI SMO!

Нека си се банова', да починемо од тебе више.

Ni jednog ni drugog naravno. Pazl ima svoju čar, zagotivio sam momka. Jebač me naterao da ga zagotivim, jbg sportista sam vrste rasan fer pley i to a jebač kad je ispao pička i prijavio momka na jebenoj temi jer nije mogao da se širi po njegovoj volji po četu, tada je sve počeo. Opet je počeo da se kurobeca od kad nema provirona, Jebačl decxko opusti se malo. Kuzmane brale o čemu ti pričaš, ko tebi smeta pa ti si mrtav čovek ako me razumeš, em trajni imaš za koji sam neki dan pitao kaće da se odbanuje em pola sajta oće da te bije. I ti se opusti. Rajder ko Rajder, bilo mi zanimljivo da ga turiram jer je ispao onaj najgori da ne kažem šta bio sam stvarno ljut prvih dan, dva da su i fizički obračuni bili mogući, kacam budala, a sad mi verovali ili ne bude i žao jer sad svima smeta i kao kapiraju e do jaja je zajebavati Rajdera. Opet dolazim u poziciju ko sa Jebačem i Pazlom, počeću da branim momka. Kontam da kad bi ga banovali jedan deo mog srca bi se otkinuo i bio bi mrak. Možda ludim. Eto ukratko. Nekai ih neka žive, neka žive život svoj. BOHOR PRAŠTA

Ka'em ja, Omekšivač :)

lupetaš bohore i to opasno, mrtav sam jer mi je trajni banovan? mora da moj duh sada priča ovde sa tobom.
A pola sajta oće da me bije? 80 posto tih se samo zajebava, a ostalih 15 posto oće a pitanje je da li sme? poznato je da su mnogi jaki na rečima ovde, stvarno lupaš idi se zamonaši u svojoj sisi lolo

Pa realno. Ne volim da se priključujem masi. Upišanih pantalona i dalje pišam uz vetar. OPAAA

Ovo nema smisla. Ban jer su se neki likovi žalili na njih? Oni nekome bodu oči i to je razlog za ban. Debilno.

Ja sam sos pazl da sos sos ne bi mogao biti sos i onda sos ako banuje sosa banovao je sosa koji zapravo nije sos.

Kuzmane sprdao sam se a sad ću ozbiljno. Gotivan si dečko, nako, mada su uksu različiti. Vidi sad ovo, jes ti svestan da si okačio svoje sestre na sajt da bi bio kul? Odo da se zamonašim ;)

sestre sam okačio jer su one moj ponos i najveće blago i samim tim sam osetio potrebu da podelim to sa nekim, to što se to pogrešno protumačilo jebiga nije moja krivica pozz svako dobro monasima u bohorovo sisi ololo

sestre sam okačio jer su one moj ponos i najveće blago i samim tim sam osetio potrebu da podelim to sa nekim, to što se to pogrešno protumačilo jebiga nije moja krivica

Nemoj da sereš molim te, u 1 postu si postao jači od rajdera u najboljim danima svega mi

reče bohor i ode u svet monaha u manastiru sisonici gde je proveo čitav svoj život smarajući ostale monahe koji su proklinjali dan kada su se zamonašili u isti manastir kao i bohor jer da bi mogli da slušate ovog dečka kad priča nešto ozbiljno potrebne su velike količine alkohola narkotika

Sad si i Pazla prevazišao 10 puta kad je u najjačem zanosu a čak i ne znaš da troluješ. Jbt. Ispade da tebe treba da banuju opet.

Jedino sto sam skontao skrolovanjem ove teme je da sos napusen, da je pazl sos, da sam ja pijan, samim tim da je pazl napusen, a sos je pijan. Gledao sam prestiz prvi put, prco bih milu jovovic. Alisa milano je ljubav mog zivota. Sta koji kurac jase vejv?

kajak, još nije prešao na pič*ke