Prijava

Banuj i jednog iu drugog. I jebi se, nisi zanimljiv.
Dajre neke kurve što xe jebu za lončić ulja i frtalj kile čvaraka.

I PAZL NEK SE NAPUŠI KURCA JER JE PREUZEO NIK. DAJ MU 2 TRAJNA I ŠAMAR OD MENE. VIŠEGRADE GRADE GDJE JE MOJA DRAGA.
DRAGA NAPUŠI SE KURCA!

Иконостасе, сад ме стварно тераш да те озледим.

tako mi i treba kad moram da napustim sajt zbog bjuti slipa. podrška svima.

Ja ne mogu da odolim a da ne prokomentarišem ono što je Radoje Cincar, odnosno Kuzman rekao...
Decxo, da li ti shvataš da si se TI, ni manje ni više, našao da pričaš nešto i morališeš?!
Prvo, nisi izlazio iz bulje autorima koji postuju na temi Teret@n@, a pre svega Provironu gde ti ni pertle nisu ostale vani...a samo zbog jednog mog posta na temi, proganjao si me na sajtu, bilo da postujem na radnom temi na forumu ili da napišem nešto na četu... I to sve jedna ista fora, a onda pričaš kako je Puzzle smorio, e!!!

Drugo, sestre si kačio isto da bi se ulizao autorima, a iskreno mi nije jasno koja budala (nemoj da shvatiš ko uvredu, jer to samo najveći retard može da uradi) uzme da okači slike sestara ovde... a posle ti je đavo bio kriv...jebo si svima sve po spisku ko nezreli ovnić...

Treće, na temi za odban, jedino smo Jebač, L.Medvedić i ja tražili da te odbanuju... Nažalost, ne mogu ovo da ti dokažem jer su mnogi postovi sa te teme obrisani...

Treće, na temi za odban, jedino smo Jebač, L.Medvedić i ja tražili da te odbanuju...

Dvoje su se tako smuvali...

Ja isto predviđam da će se smuvati njih dvojica i da će to biti prvi dozvoljeni brak te prirode u Srbiji.

Ja isto predviđam da će se smuvati njih dvojica i da će to biti prvi dozvoljeni brak te prirode u Srbiji.

I ja isto.Sve se ovo planski radi za koji dan će otvoriti temu "Parada ponosa" de će paradirati gejovi sa sajta!!!

Ovo postaje španska serija, jebeš mi sve.

E i pošto smo na onoj temi utvrdili da su lekari govna treba osim njih dvoje banovati i makaronca on valjda isto studira medicinu!!!!

trebalo bi kljuc ovde...ne banujte ni jednog i iskulirajte s ovim sranjima transferblamicnim

Banuj rajdera, dobar je pazl iako loše troluje.

olaniku se slika zove JAAAAA
ko klinki kad iz 5 puta uspe pa sve trci kroz kucu po usb

da,ovde mi je bas uspelo hahhaha

koristio si mod mutno

neka,lepsi sam u tom modu...

Zašto si u moderatoru, tatko, decxko?