Prijava

vasa ocekivanja povodom ovog dogadjaja

Ako me sjećanje dobro služi ovo je već 3 ovakva tema u zadnje 2 neđelje.
I svaki put mi opasno skoči rejting kad ovako nešto otvorite. Ne znam da li je slučajno ali samo nastavite.

На тренутак сам помислио да сам на једном другом сајту кацам видео наслов теме лоло

Ja sam za to da se Pazl umoduje!!

На тренутак сам помислио да сам на једном другом сајту кацам видео наслов теме лоло

Diskleksija.com ?

EDIT: hahaha, pazi mene hahahah.

Disleksija*

Jeste da je Pazl jos jedan u nizu atensn hor i los trol, ali ovim konstantnim spemovanjem o njemu samo doprinosite njegovoj popularnosti (?).

Arei, zašto misliš tako?
Ja iskreno nemam pojma ko si ti a vidim da si već više od 2 godine na sajtu. Hmmm... pratiš sve što ja pišem na sajtu i drkaš iza monitora. Iskreno volim kada mi kažete da čitate ove moje izlive mozga po forumu. Tako bar znam ko drka.
Kad ne znam neprijatno mi je.
Pomalo je i jezivo.

Inače, najveći atenšn horovi su upravo ovi što me prozivaju jer gle čuda, sve je krenulo tako što sam došao na čet po odbanovanju, napisao "zdravo" i gledao kako 10 likova od kojih jedno 8 ni ne znam pišu kako me treba banovati.

Jeste da je Pazl jos jedan u nizu atensn hor i los trol, ali ovim konstantnim spemovanjem o njemu samo doprinosite njegovoj popularnosti (?).

još kad bih znao ko je ovaj čovjek dobro bi bilo.

još kad bih znao ko je ovaj čovjek dobro bi bilo.

Ja?

Neka budala koja ne zna da napiše "Nareži kulen"

JEBAĆEMO BOSNU U ŠUPAK!!!! SA SIROM!!!

evo, recimo za CKM se zna ko je.

pickinski je traziti neciji ban...

e al jako ste u kurcu

DA SE JA PITAM BANOVO BI SVE KOJI KAŽU DA JE BUREK SA SIROM SIRNICA
JER BI TAKO BIO U MOGUĆNOSTI

Odo da pravim špagete s tunjevinom.