Prijava

Seks end vajolens. Samo bez seksa.

види ову пичку што снима

kolko sam ja razumeo, ljubomorne su na nju zato što ima velike, čvrste grudi...

Ladno lik nasao i njihove fb, vidjela sam sva 3, jedna je vec deaktivirala, prepala se glupaca, jedna je imala neko umiljato mace na profilnoj, dakle cuvajte se djevojaka koje imaju mace, kuce na profilu :)

A one koje imaju medvediće? Te su najgore.

cuvajte se devojka koje imaju mace.
ja kontam da je kod balija to jos gore nego kod nas.dobice ukor razrednog staresine.ili kako oni to vec zovu.

Radijacijo, nemam medvjedice na fejsu ;)

ja zlostavljam djecu po školama, ložim ih da se tuku za pola litra soka i sendvič i silujem im roditelje

Ма док је било само физичког злостављања и знало се како се то решава. Горе је психичко злостављање јер га је теже доказати. Имаш мале манипулаторе који који уз себе увек имају групу улизица које иду и малтретирају друге. Некад се знало: 1 на 1 па ко буде био јачи, а сад се сви удружују у чопоре и крећу да малтетирају, али сад више психички него физички.

dobice ukor razrednog staresine

Treba im obrijati glavu, baš kao što je jedna počela da šiša ovu... To će duže pamtiti nego bilo kakvu kaznu.

k'o sto su njemci ribu boska buhe.
k'o i kod nas.3 dana se dize dzeva,posle nikom nista.

а сад се сви удружују у чопоре и крећу да малтетирају, али сад више психички него физички.

Tako je već dugo vremena.

http://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyyy=2014&mm=01&dd=18&nav_id=801662

Rugali su mu se kako priča, gurali ga, vršili nuždu u njegovim patikama, šišali, jednom su ga išutirali toliko da je završio na hitnim intervencijama. Danilo Krstajić je za svoje drugare iz razreda glup i lud samo zato što je gluv.

samo zato što je gluv.

ПЕГЛААААААААААААААААААА

Ništa ljepše nego kad odeš da obiđeš profesore iz osnovne pa tjeraš prvačiće da ti puše u školskom veceu. Jednom sam jednom malom tako izbio mliječni zub kurčinom.

SVI MI KOI SMO JAJO U ETŠ

Džemajka ja nijesam bio mudo ni u medicinskoj kekeke