Prijava

(Eng. Online bullying) Koje je vaše mišljenje koliki procenat autora i posetilaca sajta je izložen ovakvom maltretiranju?
Šta mislite, da li postoji grupa autora koji na četu, forumu i komentarima maltretiraju druge Vukajlijaše?
Da li ste dobijali pretnje fizičkom silom od strane takvih autora?
Da li vas je nekada moderator uzeo na zub? Kakva su vaša iskustva sa time?
Da li ste uopšte bili izloženi onlajn maltretiranju, na Vukajliji ili na nekom drugom sajtu?
Da li ste ikada poželeli da budete maltretirani onlajn?

Pišite o ovim temama. Mi smo jači, možemo pobediti zlostavljanje. Recimo stop nasilju. Gej stop, spem da, bizar može.

Hnjo hnjo mali hnjohić hnjo

A zašto GEJ STOP?

meni uvijek kažu da sam bosanac, ali ja sam samo glup pa brkaju to uvijek.
mislim da me vrijeđaju jer su u zabludi.

zlostavljanje na netu hahahahahahahhahahaah
to ne postiji,samo idioti tripuju

paninaro
A zašto GEJ STOP?

da ti ne bi pisao po temi.

evo, zlostavljanje je počelo.

zlostavljanje na netu hahahahahahahhahahaah
to ne postiji,samo idioti tripuju

Pa gledam šta pojedini autori rade pojedinim autorima, osmislio sam ovo kao mesto gde će moći da otvore dušu, olakšaju sebi, podele iskustva, posle možda neka grupa za uzajamnu pomoć, radionica, tako...

radijacija me zlostavlja

je l' se računa ako je van vukajlije od strane vukajlijaša?

OLANIČE ŠTA SAM TI REKO JA ZA POSTOVANJE NA FORUMU?

AJ NA ČET! BRZO!

Drago mi je što vidim da ima toliko zlostavljanja.

Meni su zato sto sam prozivao krajslera na forumu smanjili vladanje na 15 dana.

Jel se računa u zlostavljanje ako zbog nečijeg posta vaš post ostane zadnji na strani

Ne, postoje strategije za izbegavanje takve pojave.

u romskom naselju nadomak beograda pronađeno tijelo mladića, studenta medicine, inicijala R.A. (puno ime poznato redakciji). prvi rezultati istrage ukazuju da se radi o samoubistvu izvršenog na taj način što je žrtva popila kiselinu iz akumulatora koji je tog dana pokupio na autootpadu.
trenutno nije u potpunosti jasan motiv samoubistva ali preliminarni rezultati vještačenja žrtvinog kompjutera (naknadno utvrđeno da je isti ukraden iz sirotišta nadomak beograda prije nekoliko mjeseci) ukazuju na to da je samoubistvo posljedica netrpeljivosti prema žrtvi koju su prema njemu iskazivali autori sajta "Vukajlija", tačnije grupa poznata kao "četerska sekta".
novinarska ekipa na terenu nije mogla dobiti izjavu od žrtvine majke u vezi ovog slučaja jer u tom trenutku ona imala 16. mušteriju toga dana, a mušterije 17 i 18 čekale ispred vrata na svoj red sa teglom šarene salate u ruci (valjda platežno sredstvo) dok se broj 19 zapirao se na česmi ispred kuće.
na njegovom fakultetu smo od dekana dobili kratku izjavu da mu je sada laknulo jer su ionako ponestala sredstva za nove olukove na zgradi fakulteta koje su bili stalno prisiljeni da mijenjaju jer su isti nestajali uvijek nakon završetka predavanja R.A.
na upit kolega žrtve oni su nam samo rekli da im nije žao.
zapravo nismo našli nikoga kome je žao, članak pišemo jer se trenutno na farmi ne dešava ništa,a nečim moramo popuniti novine.

mene je jednom barakuda nešto prozvao. osjećao sam se poniženo, a onda sam vidio njegovu sliku