Prijava

Ima li ovde vozača? Da ne dužim priču o tome zašto ne idem taksijem, zašto ne idem peške, zašto me neko drugi vozio, zašto pijem kad vozim, skoncentrisaću se na pronalaženje odgovora. Evo nekih mojih iskustava: popio dva pelinkovca + dva ili tri piva 0,5, prošlo dva sata, jeo, prošlo pola sata, naduvao 0,33 i platio 5000. Drugi slučaj: popio 1.5l pive, prošlo sat vremena, pojeo parče torte i čašu kisele i naduvao 0,24 i nasmejao se pajkanu u facu. E sad, ja imam posebne metode koji bih podelio sa vama, i ako neko ima još neki savet u vezi ovoga nek doda:
-kad duvaš uzimaj vazduh kroz nos, a duvaj iz usta, nikako iz pluća
-čim aparat počne da pišti prestani da duvaš
-žvakanje žvake, pušenje cigara, hrana, jogurt, i naravno gutanje čašice zejtina pomaže

Prošli izlazak ja se napijem i to baš kao pička, vinjak sjebem, malo rakije neke, piva dva, još mi neka pička dala koktel da podelim sa njom, na kraju svega toga ja se ispovraćam, popijem guaranu, i pojedem pljesku sa lukom. Nisu me zaustavljali ali kontam da ne bih ništa naduvao i da bi moj master plan uspeo.

Elem, večeras neki smarački bend na koji srednjoškolke vlaže nastupa u mom gradu, iako mi se sere od tog benda ipak ću izaći, napiti se, jbg bolje nego da ladim jaja kući.
Pre izlaska kupiti: jogurt, dva djevreka, flašu kisele, pakovanje žvaka.
Posle izlaska povratiti alkohol pa pojesti sve to.
Master plan.
Eto ako sam nekome pomogao drago mi je.
SMRT ŽANDARIMA HEHE

Posle izlaska povratiti alkohol pa pojesti sve to.

Једеш то што повраћаш? Боље иди пешке или таксијем.

nađeš kakvu pičku, izjebeš je, preznojiš se i ko nov

Još jedan govnojed.

Треба да се утренираш. Хе хе
Кад дуваш балонче, дувај лагано, из уста, кроз СТИСНУТЕ зубе. Жвака обавезно. Попио кило и по пива за 45 минута, после 15 минута ми дали да дувам, 0,1, ја кез око главе удариЈо.

Da te pitam nešto. Zašto piješ ako posle sve brže bolje ispovraćaš? U čemu je poenta?

Ja se ili usvinjim od alkohola ili ne dohvatam tako mi ovakve tehnike nisu od pomoći. Kad popiješ pola litra žestine za kratko vreme možeš duvati kroz nos koliko hoćeš.

Ili duvaj kurac, svejedno.

Parkiraj telefon kada voziš

Poneseš 10, 20 evra za pandura u zavisnosti koliko si trešten.

kad duvaš uzimaj vazduh kroz nos, a duvaj iz usta, nikako iz pluća

Kako misliš da neko može ovo da izvede?

Diši pankreasom, to oće reći.

Pa valjda hoće da kaže da ne izduvaš sve što imaš u plućima, nego onako sitno.
Ne prskati u usta one osveživače daha u ovom slučaju. Sadrže alkohol.

ja mislim da maestro hoće da kaže da preusmeriš vazduh iz nosa direktno na usta, bez prolaska istog kroz pluća. Samo ne znam na kom načinom to može ljudsko biće da izvede.

Sjajno razmišljanje krpo :))
Aj zakuni se da nisi probao?

Niste čuli za kružno disanje, circular breathing?

To se uči kad učite duvačke instrumente.

Može znači? Bar u Paintu :)

Јеси ти онај што је јебо скрндеља?