Prijava

Nešto nenormalno mi porastao broj reakcija. Ja sam ih napravio ukupno 67, ne pravim ih u poslednje vreme, a piše da ima 81. Nešto se opako pojebalo...

I ja sam primetio da mi varira broj reakcija od juce.

I ja sam primetio da broj mojih reakcija varira od nekih 130 do momentalnih 171 što i nije baš mali raspon a uz to nisam mogao da postavim danas i juče dve reakcije, sve napravim, dobijem odgovor od sajta i onda čekam i na kraju ćorak.

Isto... Juce poslije nego sto sam "napravio" reakciju nije se pojavila. A imao sam jos neispunjenu kvotu. I kad sam usao da ponovim pisalo da moram sacekati trideset minuta da je napravim...

REAKCIJE SU NA SPIDBOLU

Što se nekom magijom ne otvori groblje za nas smrtnike bez pehara, nego baguju reakcije.

Pa da propadneš u njega? :/

Hahahah. A pazi sad: jedi govna :D

I kod mene je isti problem, piše mi da imam 19 reakcja, a ustvari imam ih skoro duplo manje!

I meni piše da imam 338, a ustvari imam 252 reakcije.

I meni je porastao broj reakcija i raste sve više. Tri reakcije koje sam postavljao ova dva dana nisu ni izašle, a smanjena mi je kvota za postavljanje.

meni isto. Napravio sam jednu, koja se nije pojavaila, a dodalo mi se 10

ja neam pojma koliko sam ih napravio tako da ne znam da li imam taj problem

Nešto se pojebalo... ne radi ni pretraga defki, skače broj reakcija. Neko među nama nije naš!!!

ja ih imam 9 pa mi nije problem da prebrojim :D

šta je bre ovo? Imao sam 43, napravim, 45 a ta se ne pojavi nova, rifreš, 48 opet je nema nova, rifreš 50 i kusur. Opravljajte ljudi reakcije su najbolji deo sajta, jebeš definicije...

Nemam pojma ni koliko sam imao reakcija, više od pola su svakako sranje, a i za reakcije generalno me zabole, tako da, kaizene, bol ne mora uminuti, održavaj ga.

nemo tako kaunt, reakcije su bogom dane za nas manje pismene da možemo da dobijemo medalje, jedva čekam da napcujem planinara s ljubičasto.