Prijava

E ovako, poenta je da igramo fudbala i druzimo se po celoj Srbiji. Postoji VOS za sve Beogradjane, one koji se tako osecaju i mene, dete sa periferije grada ali moja zamisao je da okupimo sve vukajlijase koji zele da igraju fudbala.

Ja sam to zamislio ovako:

-igra se gde god ima vukajlijasa koji ce se prijaviti za ovu pilot-projekat ligu. Liga ce se igrati u dvokruznom bod sistemu

-igra se 4 + golman jer je provez jeftiniji za jedan nego dva automobila(logicno)

-dok je hladno vreme igra se u balonu ili sali i termin placa domaca ekipa

-kad otopli moze i napolju, domacin ima sva prava da izabere teren odigravanja po svojoj zelji

-ekipa mora imati minimum 3 vukajlijasa(zbog manjih mesta koja ce usestvovati-veci gradovi bi trebalo da iscimaju celu ekipu sastavljenu od ljudi sa sajta)

-svako kolo bi trebalo da traje nedelju-dve zbog organizovanja ljudi

-rezultat ce se javljati onome ko bude vodio evidenciju i trebalo bi da razultat jave oba kapitena ekipa koje su igrale

-kapiteni ekipa ce sami izmedju sebe dogovarati termin i mesto(u gradu koji je domacin) odigravanja

-ekipa koje ne izadje na dogovoreni mec je najpickastija ekipa na svetu, izgubice bodove za zelenim stolom i dobiti upozorenje pred iskljucenje iz lige

-dobija se jedno upozorenje, sledeci nedolazak povlaci izbacivanje iz lige kako bi onemogucili jebavanje onih koji bi da kvalitetno lome noge medjusobno

Temu otvaram da vidim ima li zainteresovanih(neki su se vec javljali na VOS temi).

Ne ustrucavajte se za predloge i misljenja, ovo je samo moje vidjenje kako bi to trebalo da izgleda...

Što se mene tiče ideja je odlična, a Beograd definitivno može da napravi dve ekipe odmah. Lastu i Gubitnik.
Ajmo unutrašnjosti. Javljajte se da vas jebemo malo.

Odlična ideja. Ako nekoj ekipi bude trebala prijateljska tekma može meni da se obrati iscimaću svoj Gos ali bićemo blagi pošto objašnjavamo već sad neke stvari.

Звучи до јаја, али не верујем да је изводљиво. Ево чак се и јављам да своје таленте покажем бранећи боје Ниша, ако се докаже да је ово могуће :)

Što se mene tiče ideja je odlična, a Beograd definitivno može da napravi dve ekipe odmah. Lastu i Gubitnik.

Лол БГ већ има две екипе које су најбоље организоване, прожете ривалством а играчи им иначе пијанице.

ЗВУЧИ ПОЗНАТО

Лол БГ већ има две екипе које су најбоље организоване, прожете ривалством а играчи им иначе пијанице.

ЗВУЧИ ПОЗНАТО

Još da povedemo neke navijače da divljaju i preslikani :)

Odlična ideja, ali mislim da je teško da se sve to lepo izvede i isprati.
Ali podržavam

Лол БГ већ има две екипе које су најбоље организоване, прожете ривалством а играчи им иначе пијанице.

ЗВУЧИ ПОЗНАТО

Еее мој Пеки, није то као што је некад било, менаџери умешали прсте, стадиони пропали, у европи не могу даље од другог кола...

АЛ НЕМА ВЕЗЕ ДОМИНИРАЋЕМО ЈЕР СУ ОВИ ИЗ НОВОГ САДА И НИША СЕЉАЧКЕ ЕКИПЕ И НЕ УМЕЈУ ДА СЕ ЛОПТАЈУ (провокација вас можда подстакне хњо хњо хњо)

Izvodljivo je a oko organizacije cu se iscimati ja. Ako bude ljudi.

E dobro si se setio pseto :) Odlična ideja. Podržavam.

Inače evo da ti kažem, da od onog našeg dogovora, nema ništa jer smo jebeno daleko. Mi smo svi ovamo, vi tamo, tako da ćemo videti nešto da iskombinujemo i da se dogovorimo u subotu.

дођите у беч да одиграмо ревијалну текму ласта - цигојнери из другог бицирка

Ja sam išapca i imam dobru tehniku i snagu, jebe me kondicija i top speed iliti pace. Driblam ko Suarez i trenirao sam fudbal. Voleo bih da igram sa vama.

Lepri, samo oformi ekipu i dolazimo. I nadji kafanu sa narodnjacima :)

Maestro, ne mogu da se setim ciji si dupli.....

Lepri koliko je bio u NS, može da igra za autonomaše.

Beograd može da oformi 4 ekipe. I ns jednu i kragujevac jednu i još dva sela i lagano imamo ligu od 8 timova. Kad već nismo ostvarili AFK bar nešto da organizujemo. ČAK I BOSNA IMA PRAVO DA SE TAKMIČI

Bosanci mogu, ali samo ljudi. Međedi ne mogu da igraju za njih.

DEKI NAVLAČI TRAKU, ROLA LOPTU, PUCA, PREČKA GOL!
"JA SAM DEBELA DESETKA! OVO JE GUBITNIK! NA KOLENA!"

Jebaće vas lasta, čim završimo posao sa ovim gubitnicima iz Niša, Novog Sada, Kragujevca i tako tih manjih mesta sa slabim talentom za fudbal.

rezultat ce se javljati onome ko bude vodio evidenciju i trebalo bi da razultat jave oba kapitena ekipa koje su igrale

Ja ne igram fudbaloa sa vama al sam zainteresovan za ovo. Imam vremena na pretek tako da ako dozvoljavaš pseto ja bih da Evidenterišem.