Prijava

ja nekih 86 maksimalno

Brate 5 komada ni jednog više, si lud

nije zanimljivo,brzo se poubijaju

ako ih ne hranis krenuce jesti jedni druge

Pa zato baš i držim 5. Mogu da ih hranim kad ih ima tako malo.

al kad ih imas 50 recimo--------das im hrane za 10 i gledas kako se snalaze

i jos je smesno dok se koprcaju onako :D

Misliš neki survajver da se organizuje?

Držao bih 2 skakavca i bocu sone kisjeline.
Stavim ih u teglu i gledam dok se pokolju i onda pobjednika pospem onom kisjelinom i smijem mu se.

Misliš neki survajver da se organizuje?

kacam bio klinac skupljao sam neke skakavce,drugacije od normalnih,ne stoje uspravno i mnogo su ogavni,skupljao ih u flase od 2 litre,oni mucenici sabijeni u onim flasama,ne mogu milimetar da se pomere...keva me ubila kad je provalila...krio sam ih u garazi

kako sam znao da je olanik otvorio temu :D

ja gajbi držim nekih petnes skakavaca, nosim ih kad idem na šemu.

edit: ovakvih

http://www.nozevi.rs/wp-content/uploads/catablog/fullsize/Sicilijanski%20skakavac%20XXL_06.JPG

inspirisale su me nash bridzisove teme o tome koliko stonoga ima ociju i o nekim midzet kerovima :D

Ipak 7 komada, malo je 5 jbg.

realno,brate,a i jos bi bilo zanimljivo kako bi podelili ekipe
a pazi kako bi to izgledalo dsa njih 87 recimo
podele se u velike grupe,pa jedna grupa istrebi drugu,pa se u toj grupi sto je pobedila prave nove manje grupe i sve se tako razbija dok ne ostanje 2,3 sjebana skakava i jedan koji pobedi uzme mrvicu hleba i umre

Ne, uradiš tako selekciju i onda kad dođe 1 na 1 tog koji preživi ostaviš da ti čuva kuću. Kupiš mu i povodac i sve i blejite zajedno. Ko sme da ti priđe kad je sjebao 80 likova pre toga. Ubio i pojeo. Id u kurac.

da gde bre,bice presjeban...imace jednu iskrivljenu nozicu bice polomljen svugde i iz njega ce da curi zuti loj,a onda ce da ode u dom za invalide skakavicaste i oplodi skakavicu koja je izgubila pola glave i sva krila,dobice dete i nazvace ga mladen obradovic

Ja sam drzo dve tri pune flase od pola litre kad sam bio klinac i pustio sam ih da se fermentisu. dodao sam malo rakije, jebemliga dal je to pomoglo al ja sam kapirao da oce, i tako gledam kako se fermentisu iz dana u dan.