Prijava

Dakle, počinje prvi Grand Slam u godini, Australian Open, ili, što bi Vujčin i drugari sa B92 ''Otvoreno prvenstvo Australije"...kako otvoreno kad centralni teren ima krov аџаџааџ malo šale...Elem...

Na ovoj temi bi trebali diskutovati kao i prognozirati...slobodno kačite tikete ili šta već...da pomognemo jedni drugima da uzmemo neku kintu za ove 2 nedelje...Elem...

Ko će osvojiti ove godine? Evo glavnih pretendenata za titulu u Melburnu ->

1) Novak "Norvil" Đoković

Glavni kandidat za titulu. Osvojio prethodna 3 puta, kada je imao mnogo veću konkurenciju nego sad. Svakako najozbiljniji kandidat. Doveo je Bekera (fala bogu) da bi popravio Đokovićevu najslabiju tačku - voleje.

2) Rafael Nadal

Teško da će nešto uraditi ovde. Sudeći po prikazanom u Dohi ne igra na željenom nivou, teško da može podići nivo igre za nedelju dana. Set su mu uzeli Gojwoczyk, koji se naložio u poslednje vreme, midžet Kamke, i klovn Monfils. Valja napomenuti da mu je Rosol napravio brejk u Dohi. (HAAHAHAHAHAHAH)

3) David Ferrer

Pre ću ja osvojiti nego ovaj. Otkad se razišao sa Pilesom, igra očajno. Nekako prošao Dolga, da bi pukao lagano od limitiranog Brandsa. Mediokriteti Young i Garcia Lopez su mu pravili brejk kao iz pičke. Lu ga dobio u polufinalu (očekivano). Teško da će nešto uraditi ovde, trebao bi da bude zadovoljan sa 1/4.

4) Andy Murray

Ne bih ovde prognozirao ništa, sa vevericom se nikad ne zna.

5) Juan Martin Del Potro

Osvojio turnir, doduše nije imao bog zna kakvu konkurenciju...igra korektno, mada mislim da može i bolje. Biće zanimljivo, jer u 1/8 ide na Raonića a u 1/4 na Nadala.

6) Roger Federer

Ne treba ga nikad otpisati, u kakvoj god da je formi..Kralj je kralj jebiga...

Mimo ovih šest tenisera ostali imaju 0,14% šanse da osvoje, a recimo da najveću šansu ima Hewitt od ovih "autsajdera", vidi se da je napaljen u zadnje vreme i videćemo dokle će dogurati, lepo je to što u 33. godini pruža dobar tenis. A od ostalih...tu su ti tipovi igrača koji služe za nabijanje Head 2 head-a tipa Gasquet, Berdych, Tsonga...itd. O njima ne treba puno reći...Eto to je to za muškarce, mrzelo me je da pišem detaljnije, a mogao sam da napišem mnogo duže...to je to kad su u pitanju muškarci...žene će Medvedić lolo...

A evo i kvota, za one koje žele da se klade na pobednika AO.

http://www.oddschecker.com/tennis/australian-open/mens/mens-australian-open/winner

Moji tiketi za Australian open...ulozi u zagradi...

NEODGOVORNO SE KLADIMO

Dan 1

PROFIT -> 269 DINARA

Dan 2

PAUZA

PROFIT -> /

Dan 3

PROFIT -> +18444

Dan 4

Зајебо си ме једном са кошарком, не верујем ти више ништа. Бем те углаву.

Jebala te košarka sad :D Priča se o tenisu...

Nadal isapada u prvom kolu od Tomića, Đoković - Del Potro finale.

Moj brat Conga osvaja, pozz.

Аустралијан опен - Кад Абориџин заглави у турском затвору па му отворе чмооор.

Ironični, ovo je ozbiljna tema, ne možeš staviti "Conga" i "osvaja" u istoj rečenici. Pozz.

Džanki, kakav žreb ima Ana Ivanović? Za nju ću da navijam.

Daj neki tip.dzanki, voljan sam uloziti.

Mareja slobodno otpiši poslije operacije, on više nije isti igrač i pitanje je kad će postati približno ono što jeste bio. Jbg, operacije uništavaju igrače.

Federer, njegovo vrijeme prolazi. Ostale ne bih komentarisala.

Toliko predvidljivo ove godine, finale Đoković-Nadal. S tim da je Rafin žrijeb puno teži, pa kao Nole ima prednost veću, što i kladionice kažu

Nole 1,75
Rafa 3,50

Ironični, ovo je ozbiljna tema, ne možeš staviti "Conga" i "osvaja" u istoj rečenici. Pozz.

Conga će se sprdati kao što se sprda ceo život. Problem nastaje što mu oko polufinala nestane vutra pa ga neko podmiti i on se kao povredi.

Beni, ovako nekako bi trebao biti žreb.

1/64 Bertens
1/32 Beck/Martić (po meni pre Beck)
1/16 Stosur/Pironkova (ovo će biti zanimljivo ako prođu obe)
1/8 Serena...dalje da ne pišem kad ispada u 1/8 lolo

I ja isto mislim za Mareja...realno nije bio nikakav igrač ni pre operacije...kamoli sad :)

Mertins će dosta dogurati, eventualno polufinale

Znači četvrto kolo Stosur. Eee

Medvediću, očekujem od tebe prognoze kad su u pitanju žene. :D