Prijava

Sada sam naletio na ovaj post pa mi dade ideju za temu.
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=766059800071135&set=a.323939424283177.93575.175170845826703&type=1&theater
Dakle da vidimo šta je najčudnija stvar koju prosječni vukajlijaš nađe u džepu nakon opasne pijanke.
Ne moramo da se ograničimo na džep, u obzir dolaze i ostale stvari.

skoro mi se desilo da sam u torbi našla dvije gigantske čaše, ne znam kako su uopšte stale u torbu, i pepeljaru koja je bila teška jedno kilogram.
uglavnom čaše, nisam maštovita što se tiče krađe.

ne valja ti link, desni klik na fotku pa copy image url.

nalazio sam razne stvari al ove dve mi padaju na pamet: stari tegic za vagu i novci (da ne kazem kusur od izlaska)

Kovanicu od pola dolara u boksericama (a izašao kod nas, klub na Adi i otišao pravo kući). Večna misterija koja će to i ostati.

ДВД Тесна кожа 4.

Не зајебавам се.

Misilim da je link ok, ali nije toliko ni bitan tako da :D
Meni je najveća enigma u životu bio mikrofon koji sam imao jednog jutra nakon opasne pijanke i jednom sam našao pink gumenu ribicu isto totalno nejasno kako je došla sa mnom kući.

CIAT ДВД Тесна кожа 4. TATIC

AHAHAHAHAH

istopljeno kinder jajo

Jesi li ga vratio?

Odneo mami pantalone da mu zakrpi dzep.

Misilim da je link ok, ali nije toliko ni bitan tako da :D

tebi je ok posto imas "dozvolu" da vidis tipa fotka tvoga prijatelja ili tako nesto...
meni javlja ono govnjivo:
This content is currently unavailable
The page you requested cannot be displayed right now. It may be temporarily unavailable, the link you clicked on may have expired, or you may not have permission to view this page.

Iskorišten kondom. ISKORIŠTEN.

Viljušku u gaćama, matere mi. Vjerovatno sam je bio zadenuo za pojas kad sam otvaro pivo i propala u gaće, a bio sam pijan i nisam osetio, jebiga.

Metalna mrvilica. Dan danas, ne znam čija je

Jebote, skoro sam zaboravio! Jednom sam u džepu od jakne našo burek do pola pojeden.

tebi je ok posto imas "dozvolu" da vidis tipa fotka tvoga prijatelja ili tako nesto...

Stranica Bavarija piva je u pitanju, samo se trebaš ulogovati da bi vidjeo.