Prijava

Када је враћена пракса да се банују и дупли налози? Не видим да је неко забранио Директору нпр. да блеји на сајту, иако је добио 10 дана.
http://i.imgur.com/g1PUzAD.png
Да ли ово значи да ћете опет да дозвољавате једној особи да забрани другој присуство на сајту, зато што јој се не допада шта ова прича?

Пошто сте ону моју алузију на клип "Шта је шљункаре" схватили смртно озбиљно, зашто није банован Боксер који ми је на то одговорио вређањем породице?

Boxer

Stevane sinoć sam se smejao sad me već nerviraš. Nemoj da si retardiran, na takmičenju neki dan bilo 100 naslova identičnih ni jedan plagijat, kapiraš? Kurva ti šveca.

Треба ли да подсетим да ме је особа која ме данас бановала, не тако давно пратила по форуму и вређала?

ponekad se zapitam da li sam jedini sa jednim nalogom...

Nisi, kaže Vokasi da i on nema duplog.

da li je na pomolu novi megdan Stevan - Jonhny ????????????????????? ko ce se kojoj struji prikljuciti??

Neutralan sam i obavešten kao Koštunica...
Primetio bih, Đoni, da bespotrebno ulaziš u konflikt sa drugim autorima. Nisi ti klinac, brate! Šta se desilo sa onim kul i opuštenim autorom koji je pisao dobrane definicije i zajebavao se sa ljudima?

Pa da se ne objasnjavamo puno oko ovoga Hogare, sve je u banu obrazlozeno. Ako te bas zanima nesto vise ukupno oko ovoga sto si spomenuo posalji mi PVT, mada ovde je sve jasno.