Prijava

Na ovoj temi pokušavamo prizvati sina Šabana Šaulića, Mihajla, pogađate, Šaulića.

Naime, pisaćemo kako bi željeli da dobijemo neki fidbek od njega na ovoj temi i onda se nadati da će u dogledno vrijeme saznati za postojanje iste i otvoriti nalog na sajtu (ako ga već nema) i onda lijepo pričati sa nama malo ili ako ništa, barem nam preko defke staviti do znanja da je tu.

Mihajlo, ako ili kad, budeš čitao ovo, znaj da je potrebno 50 poena na defkama da uđeš na forum, tako da ako saznaš za ovu temu, ti samo napiši neku defku u kojoj ćeš nam staviti do znanja da si to ti i onda ćemo viđeti sa modovima da je nekako proguramo i da dođeš onda ođe da se malo družimo.

Ako uspijemo kontaktirati Mihajla, mogli bi preći i na neke "ozbiljnije igrače" npr. Mikija Mećavu ili DJ Shoneta :+)

Clannad                                          na 1 dana
Otvaranje besmislene teme na forumu.

Ne prdi truleks časti ti.

Znam da zvuči praktično nevjerovatno da ovo uspije ali ajde malo razmisli, ima ona neka teorija da valjda svaki čoek ima zajedničkog prijatelja sa cijelim svijetom preko drugih zajedničkih prijatelja (ili bar poznanika).
Sigurno imamo prilično pristojnu šansu da Mihajlo (ako održimo temu živu) sazna za nju i dođe ođe, obzirom da sigurno ima dosta ljudi u EX-YU (a naročito kod vas u Srbiji) koji ga znaju a koriste Vukajliju

ma jebeš mihajla daj onu voditeljku jutarnjeg da pozovemo, ima već nalog, samo da nam se obrati.

Razmišlljao sam o tome truleks ali ne znam kako se zvaše, jedino kad sos dođe da pitam jer mislim da on to zna pa ćemo otvoriti temu lel

Čovek je ljudina, pa čak mi je jedanput u Krčedinu pozajmio kašiku crvića za pecanje.

Bač kaže da ima neke veze da sredi Mihailov dolazak, ako ovo prođe, sljedeći put prizivamo neke poznate fensi pičke.

pazle, glup ti glavatar pazle

ал даје сома динара људима за одржавање викендице месечно ЈЕБЕМ Г АУ УСТА ГАСТАРБАЈТЕРСКА

pazle, glup ti glavatar pazle

Bući, bući :)

http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/458262/ISPOVEST-Saban-Saulic-Kesice-droge-su-mi-davali-kao-baksis-po-klubovima

Uverio sam se milion puta kako moje kolege zbog droge i alkohola gube glas i uništavaju karijere, budaleteine jedne. Hvala Bogu, svoju decu sam uvek držao dalje od takvih stvari, jedino se Mihailo sada mangupira, pa puši one debele cigare - tompuse. To je valjda sada neki fazon da budu viđeniji u društu, ma ne razumem ih - rekao je Šaulić.

Poslo sam mu sms. Ne odgovara rom crni. Valjda će banuti...

Koji će nam taj lik ovde?

Eee Agi aj promijeni naziv teme u "Mihailo" jer izgleda da nije "j" nego "i"