Prijava

Dakle isto ko i sa definicijama.Smorilo da svaki put kad tražim neku temu prebacujem font.Ae kaizene to ti je 5 minuta posla

ja ne kapiram ove sto koriste cirilicu na netu,al ozbiljno...mislim ovako i ja koristim,al na netu je malo glupo i komplikovanije zbog tastature latinicne,a i pretraga na jutjubu...zasto komplikujete sebi stvari,decxhko?

Јес, Казан да троши својих 5 минута на твојих пар секунди, или чегавећ и колико год ти треба да притиснеш алтшифт и промениш фонт, јелте...

Radila bi jebaču pretraga i sa ćirilicom isto ko na definicijama samo bi naslovi bili na latinici.Lakše jbg
EDIT Mada što se mene tiče mogu svi naslovi da budu na ćirilici svejedno samo da radi na oba fonta

дусан1001 ломи ћириличне табле у Вуковару

ne podržavam prijedor
more jedna gradiška

ne mora se menjati naslov, samo treba pretragu nabudziti da radi i sa cirilicom. radim na tome.

Јесте да није толико битно, али је иритантно.
http://i.imgur.com/UNb7Bj5.png

ПРИЈЕДОР ДА СЕ ЗАБРАНИ СВАКИ ВИД НЕЕКАВИЦЕ!

Стеван
Јесте да није толико битно, али је иритантно.

Kapiram da bi pravilno bilo: Teme na kojim je postovao, jer se postovi ne mogu direktno naći, no samo teme.

REŠENO! Pretraga sada radi i za ćirilične naslove tema na forumu.

Свака част Каизене, за само 2 месеца си својим преданим радом и пожртвовањем допринео да велики број људи осети нешто ново на сајту, нпр. да не мора да мења фонтове приликом претраге.

едит: ЈА ЗАКЉУЧАВАМ!